Trabzon İstedi Aslan Alıyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzon İstedi Aslan Alıyor

Cevap: Trabzon İstedi Aslan Alıyor

Haklısın. Dünya kadar paramız var. Hatta borç yok alacaklıyız. Ama Başkan o kadar basiretsiz ve beceriksiz ki transfer yapamıyor. Geçen sene de rezil olduk zaten 10.cu bitirdik. Kötü bir takım var elimizde.

yok mu ?

Sercan 3Milyon

Yigit 2.5 Milyon

bunlar ney?

kötü bir takim yok kötü oyuncular var ..

Fatih Hoca ÜNAL AYSALIN KAFASINDA OLAN BU KADROYU

Lauro-Sabri-Servet-Ujfa-Hakan-Melo-Selcuk-Kazim-Riera-Elmander-Baros

BÖYLE BIR HALA GETIRDI :

Muslera-Eboue-Semih-Ujfa-Melo-Selcuk-Engin-Emre-Necati-Elmander

yani 6 tane kadroda olmayacak oyuncular vardi ;Fatih Hoca bunlari sildi ve sonucunda Sampiyon olduk

Fatih Hoca cok büyük insan :tiphat:

Şu kadarını söyleyeyim, zamanında izleyeniniz var mı bilmiyorum. Alper Potuk'un hem oyun stili, hem tekniği, hem de fiziği İstanbulspor zamanındaki Selçuk Şahin ile hemen hemen aynı. Yalnız burdan kötülediğim sonucunu asla çıkarmayın. İstanbulspor'da oynarken Selçuk Şahin'i cidden çok beğenirdim ve Fener aldığı için üzülmüştüm. Fenerbahçe'de tabi ki her genç Türk oyuncu gibi kendini geliştiremedi hatta geriye gitti. Çok teknik bir oyuncu iken kazma bir ön libero olarak oynatıldı. Alper Potuk'da cidden iyi bir kumaş var ve mutlaka transfer etmeliyiz.

Yerli futbolcu piyasası geniş değil. Haliyle biraz parlayan oyuncunun bonservisi ederinden yüksek oluyor. Pahalı deyip almazsak ilerde sıkıntı yaşayan yine biz oluyoruz. Zaten yıllardır yaşadık bunu.

Ben Alper'i baştan beri beğenirim. Gelişim gösterirse özel bir oyuncuya dönüşebilir.

Şu kadarını söyleyeyim, zamanında izleyeniniz var mı bilmiyorum. Alper Potuk'un hem oyun stili, hem tekniği, hem de fiziği İstanbulspor zamanındaki Selçuk Şahin ile hemen hemen aynı. Yalnız burdan kötülediğim sonucunu asla çıkarmayın. İstanbulspor'da oynarken Selçuk Şahin'i cidden çok beğenirdim ve Fener aldığı için üzülmüştüm. Fenerbahçe'de tabi ki her genç Türk oyuncu gibi kendini geliştiremedi hatta geriye gitti. Çok teknik bir oyuncu iken kazma bir ön libero olarak oynatıldı. Alper Potuk'da cidden iyi bir kumaş var ve mutlaka transfer etmeliyiz.

Bende benzetiyorum Selçuk Şahine, bana kalırsa bizde 11 oynayacak bir adam asla değil.

Sanki ülke futbolunda her sene süper yıldız yetişiyorda ALPER 'i beğenmiyoruz, adam genç ve gelişimi açık aynı zamanda son iki sezonda çok iyi bir çıkış gösterdi.Direkt 11 de oynaya bileceği gibi Melo ve Selçuğun da yedeğide olabilir.

Ben ne olursa olsun bu çocuğun gelmesinden yanayım yoksa çok pişman olacağız.

Tam Terim'in sevdiği tip oyuncu kısa ince çok koşan Suat Okan Emre B. Emre Ç. ve Engin gibi. Hoca kesin aldırır bu çocuğu.

Alper Potuk'u alıp para + takas yapabilirz, bir ton oyuncu var elimizde kullanmadığımız Culio, Pino, Sercan Yıldırım, Ceyhun Gülselam vs vs...

Yerli olarak istediğim 2 oyuncudan biri Muhammet Demir ile birlikte.Gelirse başarılı olacağını düşünüyorum.

Açıkçası pahalı sayılır ama olaya x takımı şunu aldı y takımı bunu aldı demenin manası yok.Adamlar bastırdı 5 milyonu aldı.Olay bu kadar net.Eğer paran varsa alırsın almazsan işine bakarsın.Biz ne zamandan beri birilerine bakarak transfer yapar olduk???

Hiç burun kıvırmayın, Hamit gelmiyorsa Melo ve Selçuk'u yedekleyecek bu tarz bir adam almamız şart. Alper'in de geleceği parlak bana göre iyi bir transfer olur.

# Alper Potuk

Galatasaray, Trabzon’un da peşinde olduğu Eskişehirli oyuncu Alper Potuk’u istiyor.

Kırmızı-Siyahlı takımın basın sözcüsü Erdal Şahbaz, Sarı-Kırmızılılar’ın bir teklifi olduğunu belirterek “Resmi olarak değil ama dolaylı olarak nitelendirebileceğim bir teklif var” dedi. Edinilen bilgilere göre ise Cimbom, Alper için 2 oyuncu artı 3 milyon Euro teklif etti. Bu arada menajer Malik Arkinov, Aslan’ın West Bromwich’in başarılı oyuncusu Peter Odemwingie’nin ile ilgilendiğini belirtti. Avrupa basını ise Milanlı ön libero Mathieu Flamini ve Twente’nin forveti Luuk de Jong’un G.Saray’ın çekim alanında olduğunu yazdı.

Kaynak:HTspor

Cevap: Aslan’dan Potuk hamlesi!

Ne zaman biz telefon hattı olduk acaba; çekim alanıymış :lol:

de Jong çekiyo gurban ama Soldado çekmiyo :lol:

Cevap: Aslan’dan Potuk hamlesi!

3 milyon arti 2 oyuncu için çok güzel bir transfer olur.

Ama sanki 2 kanat ve 1 orta saha alinacak dedi Aysal baskan, belki Alper'i alip Melo'yu almayi düsünmüyorlar diye de düsünüyor insan.

Üst Alt