Trabzon'dan şok suçlamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzon'dan şok suçlamalar!

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, F.Bahçe ve Bünyamin Gezer'e tepki gösterdi. Şakar şu açıklamaları yaptı: 'F.Bahçe hakemler üzerinde inanılmaz baskı kurdu. Araya girenlerin devlet memuru olanları baskı altına aldığını görüyoruz. Gökhan topu yere vurdu, 2. sarıdan atılmalıydı. Penaltı ise alakasız.F.Bahçe şampiyon olsun da şampiyonluk şölenini Aziz Yıldırım yapsın diye cezasını 21 güne indirdiler. Tahkim üyeleri hukukçulardan olmasın. Ziraatçı da olabilir.'

Aziz Yıldırım'a yakın Ali Kıratlı'nın Trabzon maçının olduğu gün Eskişehir Stadı'nın önünde görülmesi dedikoduları beraberinde getirdi

Dün Habertürk gazetesinde yer alan bu fotoğraf geride kalan 4 haftanın tansiyonunun yüksek olacağını gösteriyor. Bu durumu göze alan Futbol Federasyonu şampiyonluğa oynayan iki takımın maçlarını aynı gün ve saatte oynatmaya karardı.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yakın çevresinden Ali Kıratlı'nın Eskişehirspor- Trabzonspor maçı sırasında bu şehirde bulunduğu ve maça gittiği iddialarını Cuma gecesi Sabah'ın Fenerbahçe Muhabiri Deniz Derinsu, Ali Kıratlı'ya sordu ve "Eskişehir'e gitmedim. İstanbul'dayım. İstersen gel fotoğrafımı çek" yanıtı aldı.

UYGUN DOĞRULADI

-------------
250420111121592029461_3.jpg

Ancak dün Habertürk Gazetesi'nde yayınlanan Kıratlı'nın Eskişehir Atatürk Stadı önündeki fotoğrafı ve Bülent Uygun'un "Bu sezon 7-8 maçımıza geldi" diyerek iddiaları doğrulaması "Kıratlı, bunu maç gecesi niye gizledi?" sorusunu gündeme taşıdı. Bu arada, Kıratlı'nın Eskişehirspor-Fenerbahçe maçı sırasında da kafileden ayrı ve kafileden önce Eskişehir'e ulaştığı ileri sürüldü. "

"SEZER FENER'DE" İDDİASI

Ali Kıratlı'nın bu iki karşılaşma sırasındaki Eskişehir seferlerinin ardından kırmızı- siyahlıların yıldız isimlerinden Sezer Öztürk'ün Fenerbahçe ile anlaştığı iddiaları da gündeme geldi

Maraton.com.tr

Cevap: Trabzon'dan şok suçlamalar!

Trabzonspor artık çık ve konuş. Nasıl sen liderken, çakma Mourinho ''Aykut'' çıkıp konuştuysa ve işler bir anda terse döndüyse, çıkın sizde konuşun. Şu ite köpeğe bırakmayın meydanı. Bizim başımızda, adam yok biz konuşamıyoruz ama siz bari susmayın.

Trabzon bu tür gerginlikleri kaldıracak bir yapıya sahip değil, ortam ne zaman gerilse dengeleri bozuluyor. Buna rağmen gerilimi artırmaya çalışıyor olmalarını kendi ayaklarına sıkıyorlar diye yorumluyorum ben. Fenerbahçe'nin işine gelir bu tip ortamlar.

Federasyon ve Basın 2 senedir Fenerin şampiyon olmasını o kadar iştiyakla istiyorlar ki şaşırmamak elde değil.

Önce Umut'a gol atmayı öğretsinler. Röveşata atacam diye maç satmasın. Sonra gelsinler beyfendiler.

Trabzon bu tür gerginlikleri kaldıracak bir yapıya sahip değil, ortam ne zaman gerilse dengeleri bozuluyor. Buna rağmen gerilimi artırmaya çalışıyor olmalarını kendi ayaklarına sıkıyorlar diye yorumluyorum ben. Fenerbahçe'nin işine gelir bu tip ortamlar.

Mesele gerginlik değil ki. Ortada teşvik iddiası var. Şike işinize geliyorsa gelsin gerisi önemli değil mi yani?

Rahatsızlığa gerek yokki.

KAtlanamıorum ben alexli avatarlı adamlar falan.

Amaçları ne bunların?

O konuda orta yol bulundu. Lugano, Emre, Volkan gibi Galatasaraylıları tahrik edecek avatarlar yasak. Alex'e ise müsamaha gösterildi. Ama yarın bir gün Alex Galatasaray'a yönelik bi saygısızlık yaparsa o da yasaklanır. Boşverin forumda gizli fenerli olarak takılacaklarına böyle açık açık olmaları daha dürüstçe.

Dürüstçe doğruda sarı laciver renk istemem sıfat istemme ben yani.

O renklerdir zaten beni tahrik eden :D

Ama madem bi çözümü yok madem katlanmak zorundasın diosunuz.

Peki.

Üst Alt