Trabzonspor: "Devre arasında bize gel Servet"


Trabzonspor ilk transfer hamlesini sezonun ortasında yaptı. Savunmanın göbeğinde yerli ve Avrupa tecrübesi olan bir isme ihtiyacı olan bordomavililer, Galatasaray'dan ayrılma noktasına gelen Servet Çetin'e göz dikti. Her fırsatta sarı-kırmızılı takımdan ayrılmak istediğini söyleyen ve sözleşme uzatmadığı için ilk 11'i de unutan Servet ile menajerler aracılığıyla irtibata geçen bordo-mavililer, ilk temastan olumlu sonuçlar aldı.Formasını Gökhan Zan'a kaptıran Servet'in, menajerler aracılığıyla kendisine yöneltilen "Trabzonspor'da oynamak ister misin?" sorusuna "Şu an için bir şey diyemem. Ama devre arasına kadar Galatasaray'daki durumum değişmezse bunu düşünürüm. Neden olmasın, belki sezon sonunu beklemeden Trabzon'a giderim" dediği öğrenildi. Servet'in ilk tercihinin Avrupa olduğu ancak Trabzonspor'dan gelen teklifi de değerlendirmeye alacağı dile getirildi.
 
Cevap: Trabzonspr: Devre arasında bize gel ServetTrabzon bize bu kıyağı yapsın gidip hayrına lisanslı formasını alıp ihtiyaç sahiplerine bahışlıcam. Ciddiyim, onların bu güzelliklerini elimden geldiğince karşılıksız bırakmam.
 
Cevap: Trabzonspr: Devre arasında bize gel ServetOradanda bize uğra Rijkaard zamanında yaptığın hataların CD'sini vereyim sana... Bende ağırlık yapmasın...
 
Cevap: Trabzonspr: Devre arasında bize gel ServetGalatasaray'da formayı unuttu ama gözü Avrupa'da.Masa başı canım sıkıldı haberlerinden.
 
Cevap: Trabzonspor: Devre arasında bize gel ServetTrabzonspor ilk transfer hamlesini sezonun ortasında yaptı. Savunmanın göbeğinde yerli ve Avrupa tecrübesi olan bir isme ihtiyacı olan bordomavililer, Galatasaray'dan ayrılma noktasına gelen Servet Çetin'e göz dikti. Her fırsatta sarı-kırmızılı takımdan ayrılmak istediğini söyleyen ve sözleşme uzatmadığı için ilk 11'i de unutan Servet ile menajerler aracılığıyla irtibata geçen bordo-mavililer, ilk temastan olumlu sonuçlar aldı.Formasını Gökhan Zan'a kaptıran Servet'in, menajerler aracılığıyla kendisine yöneltilen "Trabzonspor'da oynamak ister misin?" sorusuna "Şu an için bir şey diyemem. Ama devre arasına kadar Galatasaray'daki durumum değişmezse bunu düşünürüm. Neden olmasın, belki sezon sonunu beklemeden Trabzon'a giderim" dediği öğrenildi. Servet'in ilk tercihinin Avrupa olduğu ancak Trabzonspor'dan gelen teklifi de değerlendirmeye alacağı dile getirildi.MİT te çalışmama gerek yokmuş sanırım :)
 
Cevap: Trabzonspor: Devre arasında bize gel ServetAçık ve net söylüyorum; Servet Trabzon'a gider ve sürekli oynarsa, Trabzon Play-Off'lara kalamaz.
 
Cevap: Trabzonspor: Devre arasında bize gel Servettr'nin en kötü stoperi dedigim zan bile senden daha faydali cikti servet. bir zan kadar olamadin...ts bizim cürükleri toplamaya devam ediyor. bu iyiliklerini karsiliksiz birakmamaliyiz. :asd:
 
Cevap: Trabzonspor: Devre arasında bize gel ServetServet yanında Gökhan birde Kaleci Aykutu verelim, Onuru bize versinler. Fifti fifti.
 
Cevap: Trabzonspor: Devre arasında bize gel Servetgokhan zani gondermeye calismak kelimenin tam anlamiyla idrisliktir
 
Cevap: Trabzonspor: Devre arasında bize gel ServetGitsin ve Semih Kaya'ya yer acilsin... Servet iyi hizmet etti, ama bence ayrilma noktasi geldi.

Ujfalusi Semih'yi iyi egitir... söyle iyicene pisirir, gelecekte Semih milli takimin stoperi olur, bence.
 
Üst Alt