Trabzonspor Edu ve El Hamdaoui Transferini Bitirmek Üzere - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Edu ve El Hamdaoui Transferini Bitirmek Üzere

Cevap: Hamdaoui bombası

cok iyi bir golcü ama sorunlu iste trabzon sehir olarak sorunlu futbolcular icin hic iyi degil gelse de pek fazla kalmaz.

Cevap: Hamdaoui bombası

Hamdaoui'yi pek beğenmiyorum. Açıkcası gereğinden fazla büyütüldüğünü düşünüyorum. Bence bu haber doğru ise, dikkat edilmesi gereken en önemli yer, Alper Potuk için söz almış olmalarıdır..

Cevap: Trabzonspor Edu ve El Hamdaoui Transferini Bitirmek Üzere

Oldukça vasat transferler. Umarim Sampiyonlar Ligi'nde bir yerlere gelebilme adina yapilmis transferler degildir. Zira ligin zirvesi için bile yeterli isimler degil.

El Hamdaoui her türlü cosar bu ligde. Edu'yu bilmem.

Hollanda Liginde gol atmak zor birsey degil, küme düsmemeye oynayan takimin golcüsü bile 15 tane falan atiyor sezon boyunca... Tabii Hamdaoui'ye kötü demiyorum, iyi bir golcü, klas bir golcü ama çok nazik... Ikili mücadeleye gelemiyor... Türkiye'de is yapar mi, orasi tartisilir iste..

El Hamdaoui kendini kral zannediyor, acayip disiplinsiz bir oyuncu.

El Hamdaoui'nin bitiriciligi Umut'tan iyi degil, bakmayin istatistiklerine. Umut Hollanda'ya gitse iki katini atar.

El Hamdaoui'nin bitiriciligi Umut'tan iyi degil, bakmayin istatistiklerine. Umut Hollanda'ya gitse iki katini atar.

Abartmışsın. El Hamdaoui'nin çok iyi bir bitiriciliği var. Yalnız Hollanda'da çok rahat pozisyona giriyor forvetler ve genel anlamda yumuşak bir lig. Türkiye liginin sertliğine alışabilir mi ? Tam bir muamma..

Ajax'tan ayrilmak istiyor. Ayrica cogu kisi vasat filan diyor, biz'e gelse adami 2. Hakan Sükür yaparsiniz, biraz gercekci olalim. Trabzon icin cok iyi transfer olur.

Trabzonspor bu transferleri yapsın büyük iş yapar. Umarım alırlarda önümüzdeki yıl lig çok daha izlenesi olur. Tabi bizim ne yapacağımızda burda belirleyici kriter olacak. Trabzona bu yıl şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.

Transfere en fazla ihtiyaçı olan klüp biziz ama bizden başka herkes transfer yapıyo.

Üst Alt