Trabzonspor forumu: "Hepiniz Aziz'in Çocuğusunuz !" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor forumu: "Hepiniz Aziz'in Çocuğusunuz !"

Cevap: Trabzonspor forumu : Hepiniz Aziz'in Çoçuğusunuz !

ya şu pislik deryasında tek temiz klübüz şöyle sağlam bir cevap biz de yapabilsek dostlarım?? gscimbom uyuma buna tepki ver...sağlam bir intro koy...allah belanızı versin de yeter

helal olsun hamsilere hiç kimseden çekinmeden doğruları yazıyorlar. DARISI BAŞIMIZA

adamların başkanı içerde ama bizden daha erkekçe tavır koyuyolar.kıskandım açıkçası...temiz kramponlar istiyoruz çok çok çoookk basit bi intro olmuş sayın forum yönetimi...

adamların başkanı içerde ama bizden daha erkekçe tavır koyuyolar.kıskandım açıkçası...temiz kramponlar istiyoruz çok çok çoookk basit bi intro olmuş sayın forum yönetimi...

Bizim şu ana dek şike olayıyla ilgili olmamış olmamız, verdiğimiz tepkinin şiddetini azaltan bir etkidir. Başkanımız özellikle konunun dışında kalmamızı bu yüzden istemişti. Başkanları içeride, konuya asıl taraf olarak katılan Trabzonspor 'un tepkisinin, daha ağır olmasını anlayabilirim. Doğal karşılıyorum.

Aziz bitti harcandi zaten, ama aynen devam diyor digerleri bu da endise verici.

Tepki budur iste. Adamlar isin icinde Trabzon baskani oldugu halde boyle yurekli yaziyor. Bizim forumlar neden isin icinde biz olmamamiza ragmen cekingen ve ya korkak davraniyor? Ben ozellikle bizim forumdan ve Ultraslan'dan daha cesaretli tepki isterdim. Hadi Ultraslan'i gectim, coktan ultrakedi olmuslar, bizim forum niye (gerekli dozajda) tepki vermiyor?

Bizim şu ana dek şike olayıyla ilgili olmamış olmamız, verdiğimiz tepkinin şiddetini azaltan bir etkidir. Başkanımız özellikle konunun dışında kalmamızı bu yüzden istemişti. Başkanları içeride, konuya asıl taraf olarak katılan Trabzonspor 'un tepkisinin, daha ağır olmasını anlayabilirim. Doğal karşılıyorum.

Hayir, tamamen yanliz dusunce. Bizim bu islerin icinde olmamamiz hakkimizin yendigi anlamina gelir. En buyuk tepkiyi de biz koymaliyiz. Adamlara helal olsun. Onlarin baskani gozaltinda ama, onlar temiz futbolu en siddetli sekilde bizden daha cok istiyorlar. Halbuki teoride adlari olayda oldugu icin temkinli davranan, hatta seslerini bile cikarmamalari gereken onlardi. Kiskandim, vallahi kiskandim. Iste temiz futbolu gercekten istemek budur. Aman bizim de adimiz bulasmasin deyip kenara cekinmek degildir.

Cevap: Trabzonspor forumu: "Hepiniz Aziz'in Çoçuğusunuz !"

Galatasaray ve GSC 'nin saygınlıklarına zarar vermeyecek bir açıklamayı sizler kaleme alın, biz yayınlayalım.

Cevap: Trabzonspor forumu: "Hepiniz Aziz'in Çoçuğusunuz !"

En zarar vermeyecek aciklama "Hepiniz Aziz'in cocugusunuz olmali". Cunki, baskanlari olayin icinde olan taraftar bunu yayinlamissa, adi bulasmayan takimin taraftarinin tepkisi bundan asagi olamaz, olmamali.

Üst Alt