Trabzonspor Henrique ile anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Henrique ile anlaştı

Cevap: "Trabzonspor Henrique ile anlaştı"

Bence bunu aldıkları iyi oldu..Hayırlı olsun.Trabzon yapısına böyle adamlar gider..Klose falan gelse trabzonda fazla kalmazdı..1 sene sonra oda giderdi..Yıldız oyuncular trabzonda çok sorun çıkarıyordu.Zokorodanda şüpheliyim.

Bence bunu aldıkları iyi oldu..Hayırlı olsun.Trabzon yapısına böyle adamlar gider..Klose falan gelse trabzonda fazla kalmazdı..1 sene sonra oda giderdi..Yıldız oyuncular trabzonda çok sorun çıkarıyordu.Zokorodanda şüpheliyim.

Zokora sorun çıkaracak karakterde bir adam değildir. :)

Ama söylediklerinin büyük bir kısmına katılıyorum. Klose falan ne ya, Trabzonspor'un altyapısına ihtiyacı var. Gerisi hikaye..

Özellikle Avrupada çok işlerine yaramasını Dilerim hayırlı olsun.

Trabzon'un bu tarz transferleri genelde tutuyor.Colman'ı da hiç birimiz tanımıyorduk ama adam kendini kanıtladı bizlere, çok üst düzey bir oyuncu mu değil ama bizim ligde iş yapacak oyuncu.Bu adamı hiç izlemedim ama Trabzon bulup getirdiyse bizim ligde iş yapar.

Hayırlı olsun Trabzon'a.Yanlız Klose diye kıyameti koparıyorlardı kaç gündür.Hiç izlemedim bu elemanı.Şampiyon ligi için fayda sağlar umarım.

Üst Alt