Trabzonspor İki Futbolcuyu KAP'a Bildirdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor İki Futbolcuyu KAP'a Bildirdi!

Profesyonel futbolcu Theo Bongonda Mbul'Ofeko Batombo' nun kulübümüze geçici transferi konusunda, Real Club Celta de Vigo SAD ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır.

Serbest statüdeki profesyonel futbolcu Kamil Ahmet Çörekçi 'nin Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır.

Kamuoyunun bilgisine duyurulur.

Saygılarımızla,

KAP

KAP

52_7216214554.jpg

Trabzonspor coooook iyi transferler yapiyor diyenler gelmedi mi daha.

Yeni avatarın hayırlı olsun Can, insanın içini karartan 1930 model takım elbise-ayakkabı-papyonlu fotoğrafını koymadığın iyi olmuş, en karizmatik fotoğrafını seçmişsin 'yağlı surat' ın!:hat:...

Darısı @Ahmet Arif Kesen kardeşimize!:eek:ley:...

Keşke artık hep doğru hamleler yapsa da hepimiz (sidikli olduğu iddia edilen) ellerinden öpsek, ilk fırsatta yıkarız dudaklarımızı n'olcak?. Hem zamanında 'El öpmekle ağız pis olmaz' buyurmuş Budha hazretleri...Umduğumdan, pek ihtimal verdiğimden değil tabi de işte taraftarlık duygusu:red:...

Yeni avatarın hayırlı olsun Can, insanın içini karartan 1930 model takım elbise-ayakkabı-papyonlu fotoğrafını koymadığın iyi olmuş, en karizmatik fotoğrafını seçmişsin 'yağlı surat' ın!:hat:...

Darısı @Ahmet Arif Kesen kardeşimize!:eek:ley:...

Keşke artık hep doğru hamleler yapsa da hepimiz (sidikli olduğu iddia edilen) ellerinden öpsek, ilk fırsatta yıkarız dudaklarımızı n'olcak?. Hem zamanında 'El öpmekle ağız pis olmaz' buyurmuş Budha hazretleri...Umduğumdan, pek ihtimal verdiğimden değil tabi de işte taraftarlık duygusu:red:...

Bu yaptigim ile dogru bir hamlede bulundugunu kabullenmiyorum. Sadece ben o paraya satabilecegine inanmiyordum. Bence 12 Milyon hala cok az bir para.

Kendi salakligi yüzünden bu kadar az paraya gitti. Gecen Temmuz da uzatmadigina yansin dursun simdi Dursun. Belhanda denen arizali herif hakkinda ne düsünüyorsun?

Umarim o kadar parayi savurmazlar bu adama. 4 den fazlasi israftir benim gözümde.

Bu yaptigim ile dogru bir hamlede bulundugunu kabullenmiyorum. Sadece ben o paraya satabilecegine inanmiyordum. Bence 12 Milyon hala cok az bir para.

Kendi salakligi yüzünden bu kadar az paraya gitti. Gecen Temmuz da uzatmadigina yansin dursun simdi Dursun. Belhanda denen arizali herif hakkinda ne düsünüyorsun?

Umarim o kadar parayi savurmazlar bu adama. 4 den fazlasi israftir benim gözümde.

dursun adamı madam yapar derlerdi inanmazdım hehehuhe

Bruma' nın sözleşmesinin uzatılmamasında kendisi ve menajerinin payının daha fazla olduğu kanaatindeyim. Bence de en geç devre arasına kadar rest çekilmeli, bu iş olumlu ya da olumsuz bitirilmeliydi. Ancak dediğim gibi, muhatap gemi azıya aldıysa elden bir şey gelmemiş olabilir...

Belliydi ki işi sürüncemede bırakıp serbest kalmasını istiyordu menajeri. O bakımdan iyi ki Leipzig çıktı ortaya da facia önlenmiş oldu. Yoksa bir kulüple (zamanına göre gizli ya da açık) bir anlaşma yaparlar, sonrasında topa ayağını sokmazdı Bruma...Ha, ben zaten Bruma' dan bir Ribery-Roben çıkmayacağından eminim. Bir şekilde Top Class kulüplerden birine gitse bile orada tutunamayacaktır diye düşünüyorum. Gördüğü göreceği en yüksek bonservis bedelinin Leipzig' in bize ödediği miktar olması çok daha büyük ihtimaldir, Avrupalı kulüp yetkilileri de çok defa yanılabiliyor...

Belhanda ile ilgili olumsuz görüşümü ilgili başlıkta yazmıştım, tekrar edeyim. DM-B2B-AMC-wing-wing forward...Hangi mevki için düşünüldüğünü bir tek Tudor biliyor olmalı (Eğer ısrarla istediği doğruysa tabi?!). Bu mevkilerin her birinde göstereceği muhtemel 10 üzerinden 5-6 lık performans için alınıyor olmasından endişeliyim. Bize tek bir mevkide olsa da en az 8 lik adamlar lazım. Üstüne; 4 yıl önce en parlak zamanında ettiği fiyata, bu 4 yılda dikiş tutturamamış haliyle, bu yaşta alınması saçmalıktır, karakter bozukluğuna dair emareler de fazlasıyla mevcut ki aslında en önemli konudur bir sporcu için...

Üst Alt