Haber - Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Görevinden İstifa Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Görevinden İstifa Etti

Zaten parayı verip hoca ve transfer kararlarını alanlar listesindeki AKPlilermiş. Onlar açıktan yönetimi ele almak istiyor durum bundan ibaret gibi görünüyor.

Zaman zaman gereksiz zevzekliklerde bulunsa da Ahmet Ağaoğlu zeki adam; zor zamanda harika işler çıkardı; külfetli kontratlara sahip onca 'çöp' den kurtulup geçen sezonki kadroyu kurabilmek kolay değildi. Abdullah Avcı' nın sağlanan geniş imkanları çarçur etmesi nedeniyle TS ekonomik yönden yine açmaza girdiyse, bunda kendisinin pek kabahati olmadığına, şimdi altını oyup başkanlıktan el çektiren bazı yöneticilerin bu duruma sebebiyet verdiğine dair, sanırım @Hasan Bekir in yaptığı paylaşımı mantıklı buluyorum...

Zaman zaman gereksiz zevzekliklerde bulunsa da Ahmet Ağaoğlu zeki adam; zor zamanda harika işler çıkardı; külfetli kontratlara sahip onca 'çöp' den kurtulup geçen sezonki kadroyu kurabilmek kolay değildi. Abdullah Avcı' nın sağlanan geniş imkanları çarçur etmesi nedeniyle TS ekonomik yönden yine açmaza girdiyse, bunda kendisinin pek kabahati olmadığına, şimdi altını oyup başkanlıktan el çektiren bazı yöneticilerin bu duruma sebebiyet verdiğine dair, sanırım @Hasan Bekir in yaptığı paylaşımı mantıklı buluyorum...
Trabzonspor kendisinin döneminde 4 kupa kazandi. 1'i sampiyonluk olmak üzere 5 yilda toplam 4 kupa.

Trabzon tarihine gectigi kesin.

Trabzonspor kendisinin döneminde 4 kupa kazandi. 1'i sampiyonluk olmak üzere 5 yilda toplam 4 kupa.

Trabzon tarihine gectigi kesin.
Sadece alınan kupa sayısına indirgemek de haksızlık olur hatta. Göreve geldiğinde ekonomik yönden tam anlamıyla 'bitik' bir kulübü devralmış olması, alınan o kupaları çok daha değerli kılıyor...İpler tümüyle kendisine bırakılsaydı, yıllar boyunca ayağı yere sağlam basar şeiklde devam etmeleri mümkündü. TS camiasının çok pişman olacağını tahmin ediyorum...

Seçime giden Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu sürpriz bir karar alarak başkanlıktan istifa etmişti. Camiadan gelen baskılar sonrası Ağaoğlu'nun yapılacak seçimlerde yeniden aday olmaya karar verdi. [TRT Spor]

Üst Alt