Trabzonspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Trabzonspor karşısında ilk 11’imiz: Muslera, Mariano, Maicon, Denayer, Linnes, Fernando, Ndiaye, Selçuk, Tolga, Feghouli, Gomis

Yedeklerimiz: Eray, Carrasso, Serdar, Ahmet, Yasin, Eren, Sinan, Rodrigues, Koray, Latovlevici

g9OrO3.png

GSCimbom Portal

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlısı olmuş Garry ile başlaması daha iyidi ancak Garry ile başlasaydı da Tolga'yı solda Feg'i ortada oynatacaktı onun daha kısır bir futbol getireceğini düşünüyorum. Umarım Badou'yu öne atar Selçuk falan fantazisine girmez.

Selçuk hamsilere çakmayı sever, Belhanda çomarının bundan sonra ki maçlarda yedek kalmaya başlayacağı maç olacaktır umarım.

Arkadaslar Selcuka bu sene hic sövmicez gibi geliyor. Adam yillar sonra arkasinda Fernando gibi bi adamla oynuyor. Yaninda Melo varken bile defansa yardim etmesi gerekiyodu, cünkü Melo bile Fernando kadar defansta kalmiyodu. Kendisini tamamen hucuma verecekse benim icin Badou geride Selcuk ilerde yapsa bile sorun yok. Hucumda iyi verim verecegini düsünüyorum.

Üst Alt