Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak!


PFDK cezaları açıkladı.

Galatasaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası ve Milan Baros a 3 maç ceza verildi.PFDK dan yapılan açıklamada;Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 24.03.2011 tarih ve 80 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

1- GALATASARAY A.Ş.'nin 18.03.2011 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ile cezalandırılmasına,Aynı müsabakda, GALATASARAY A.Ş. sporcusu MİLAN BAROS'un, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,2- FENERBAHÇE SPOR Kulübünün, 18.03.2011 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş. - FENERBAHÇE Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının ve mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,3- TRABZONSPOR A.Ş. 'nin, 20.03.2011 tarihinde oynanan GENÇLERBİRLİĞİ - TRABZONSPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. hakkında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle sevk yapılmış ise de, isnat edilen ihlalin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,4- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 20.03.2011 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - KAYSERİSPOR Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürattan dolayı ve çirkin ve kötü tezahürat eyleminin aynı sezon içerisinde 4. kez gerçekleştirilmesi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ve 60.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,karar verilmiştir.GSC Haber
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!zuhahahah

1 macmi

eyyamcilargorevlerini yerine getirdilerya:) simdi iyi davranirlar 1 mac saha kaptmayla

volkani olduruyorduk:)
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!Lan yeter ya.

Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum artık.

Baros gidip hakemi mi dövdü ne yaptı.İtirazdan kırmızı yedi ne 3 maçı lan.
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!Keşke sezon sonuna kadar kapatsalardı da Baros'a ceza vermeselerdi.Bu takım taraftarı bile haketmiyor çünkü.
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!Hiç bir şey yapmayan Baros'a 3 maç, hakeme göğüs vurup, tehdit eden Özer'e ceza yok. Daha sonra rakı şişesi atılan stada 1 maç ceza. Gerçekten TFF'yi kim yönetiyor merak ediyorum, Şekib mi bakıyor ki oranın işlerine?
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!Ozer hakeme genelde basketbolcularin birbirine diklendigi gibi vucut temasiyla dikleniyor carpiyor sari goruyor cezasiz kemiksiz tertemiz .
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!Polat sevinir..Nasıl olsa Stadın boş olması daha çok heyecanlandırıyormuş..
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!Sizin yapacaginiz isi ben, bukadar yanli olunur, ulan adam gibi bir qbaskan seçelim sonra sizi de oradan indiririz.
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!Hani en ufak taskinlikta Fenerbahce´nin sahasi kapatiliyordu? O kadar zarar vermisler stada sadece 15.000 TL ceza mi? Zararin 200.000 TL oldugu söyleniyordu. Bu Fenerasyon iyice azitti artik.
 
Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!amacına ulaştılar , 3-5 kendi bilmez kişiden öturu saha kapanıyor yazık ....
 
Üst Alt