Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak!

Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç saha kapatma cezası!

keşke saha kapatma değilde tarafsız saha cezası olsaydı. Bu ceza saçmalıktan başka birşey değil..

Seyircisiz kararı doğru ama az verdiler. Bildiğin rakı şişesi attılar sahaya, küfür vardı stadda vs... 2 maç falan ancak kurtarırdı normal koşullarda. Tabii hakemin kafasını yaran bir takıma 1 maç tarafsız ceza verildiği bir federasyondan fazla bir şey beklenmez.

Arkadaşlar gayet normal bir durum,takımın konumu belli.Galatasaray şampiyonluk yarışında olsaydı Baros´a 3 maç ceza yer miydi?+ başımızdaki adamda Adnan Polat .Kim korkuyorki Polat´tan?

Fenerbahçe 1 kelime küfür etse hani stadları kapanacaktı? Bursa maçı öncesi yemedi mi? Cuma günü Fenerbahçe taraftarı 90 dakika küfür etti. Bayan Özgener'e soruyorum burdan.

Cevap: Son dakika: Galatasaray'a 1 maç seyircisiz oynama cezası!

Basligi düzelttim. Saha kapatma degil, seyircisiz oynama cezasi verilmis.

Son Dakika:Galatasaray yönetiminin bir maç seyircisiz oynama cezasına, arttırılma yönünde itiraz ettiği öğrenildi.

Bu kulüp acaba transfer dönemi dışında şimdiye kadar ardarda bu kadar "Son Dakika"lar yaşamış mıdır.

Şuanda Adnan Polat evinde keyifle viskisini yudumlayıp,kahkahalar ile "Oh be ,taraftar tepkisinden yırttım."diyordur:)

fener yaklaşık 4-5 maçtır sınırda hiç mi küfür etmiyor bunlar da seyircisiz oynama cezası almıyorlar

Üst Alt