Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak!

Cevap: Son Dakika | Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak!

Baroş'un 3 maç cezasına niye tepki gösterdiniz ki? Adam kendisi söyledi hakeme küfür ettim diye.

Dalga geçer gibi küfür ettim

Baros, derbi sonrası hakem Fırat Aydınus'la aralarında geçen ve herkesin merak ettiği diyaloğu anlattı

'Maç sonunda hakemin hala gülüyor olması beni çıldırttı. Ben de küfür ettim. Her türlü cezayı kabul ediyorum. Böyle bir şey yapmamalı. Hakem sanki bizimle dalga geçer gibi gülmemeliydi'

Galatasaray'ın Çek yıldızı Milan Baros, ülkesinde Denik Gazetesi'ne röportaj verdi. Türkiye'de başta basın olmak üzere pek çok kuruma ve kişiye yönelik suçlamalarda bulunan Baros, son maçta gördüğü kırmızı kartı ise 'skandal' olarak niteledi. 'Maçta hakemin kararlarına takım olarak karşı çıktık' diyen Baros olayı şöyle özetledi: 'Daha sonra sözde ben topa düdük çaldıktan sonra vurduğum için bana sarı kart gösterdi. Ama ben duymadığımı söyleyince yanıldığını itiraf etmek zorunda kaldı. Ben küfür etmedim. Maç sonunda ise hakemin hala gülüyor olması beni çıldırttı. Ben de küfür ettim. Her türlü cezayı kabul ediyorum. Böyle bir şey yapmamalı, hakem sanki bizimle dalga geçer gibi gülmemeliydi.'

GAZETELER ABARTTI

Hagİ'yle arasında geçen tartışmayı da anlatan Baros, 'Türkiye'deki gazeteciler burada olduğu gibi kurgu üzerine haberler yapıyor. Hagi ile aramızda normal bir tartışma vardı. Ne yazık ki, gazeteler olanları o kadar saygısız şekilde abarttı ki. Hagi bu takımın başına yönetim tarafından getirilen bir teknik direktör. Yetkilerini ben sorgulayacak değilim. Biz sadece takım daha iyi nasıl olur diye tartıştık' diye konuştu.

yok ben diyorumki 1 mac nasil ceza verirler volkani olduruyorduk

federasyon bizi korumak icin elinden geleni yapiyor

Benim için hiç ceza almasanız daha iyi olurdu. Ceza asıl Trabzon'un işine yaradı.

Sizin küfürden sahanız kapanmadı.Bunada yorum yaparsan seviniriz fenerli gardaş.

120 saniyeyi geçmemiştir küfürler. Hatırlarsan geçen yıl Ercan Saatçi'ye edilen küfürler 114 saniyede kaldığı için ceza almamıştı Galatasaray, en az 120 saniye edilmesi gerekiyormuş.

Benim için hiç ceza almasanız daha iyi olurdu. Ceza asıl Trabzon'un işine yaradı.

120 saniyeyi geçmemiştir küfürler. Hatırlarsan geçen yıl Ercan Saatçi'ye edilen küfürler 114 saniyede kaldığı için ceza almamıştı Galatasaray, en az 120 saniye edilmesi gerekiyormuş.

kime yaradiginin ne onemi var

ceza az olmus

Aynı müsabakda, GALATASARAY A.Ş. sporcusu MİLAN BAROS'un, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Volkan Lincoln 'e diz atarken 4 maç almıştı, itirazdan 3 'e düşmüş bile olabilir.

Forma atma teşebbüsü 3 maç. Fenerli Edu teşebbüsü geçip, top fırlatmıştı hakeme, sadece sarı kart almıştı.

Adaletine hayranım PFDK!. :mad:

Baroş'un 3 maç cezasına niye tepki gösterdiniz ki? Adam kendisi söyledi hakeme küfür ettim diye.

Maç sırasında hakeme küfür etmeyen biri var mı sanıyorsun? Sadece çok bariz olanları cezalandırılıyor. Lugona beyinizde içerde tehdit ederken, hakem niye izledi acaba?

Volkan Lincoln 'e diz atarken 4 maç almıştı, itirazdan 3 'e düşmüş bile olabilir.

Forma atma teşebbüsü 3 maç. Fenerli Edu teşebbüsü geçip, top fırlatmıştı hakeme, sadece sarı kart almıştı.

Özer az daha kafa atıyodu çapsız fırat aydınusa sarı gördü :D

Özer az daha kafa atıyodu çapsız fırat aydınusa sarı gördü :D

o gunde soyledim bir tane akli calisan adam yok orda

kaptani kenara cagiracaksin

diyeceksinki

simdi her pozisyonda sari karti olmayan her kisi aydinusa gidip gogus atacak ve maca devam edecek

boyle sirayla vereceksin gogusu

bak neler oluyor:)

Başlatma Ercan Saatçi nden. Onun ve Metin Özülkü 'nün tüm ecdadını tekrar andırma bize. :mad:

seyirci olsa ne olacak artık mekanda oynatmıyo bakınız; fener maçı...

o gunde soyledim bir tane akli calisan adam yok orda

kaptani kenara cagiracaksin

diyeceksinki

simdi her pozisyonda sari karti olmayan her kisi aydinusa gidip gogus atacak ve maca devam edecek

boyle sirayla vereceksin gogusu

bak neler oluyor:)

ahahah:D 80. dk dan sonra yapıcaksın onu aslında varya :D

kime yaradiginin ne onemi var

ceza az olmus

Cezalar konusunda Aziz Yıldırım'ın söylediğinden farklı bir şey düşünmüyorum ben. 10 senedir bu tür olaylarda cezanın kulüpler ve seyirciye değil olayı çıkarana verilmesi gerektiğini savunuyor Aziz Yıldırım. 2 kişi şişe attıysa geri kalan 51.998 kişi neden cezalandırılıyor? Organize eylem varsa saha o zaman kapansın, münferit olaylarda ceza kişilere verilsin, kulüpler ve suçsuz seyirciye değil. Her yerde kameralar varken şişeyi atanları bulmak çok zor olmasa gerek.

1.5 sene geri gidip BJK-FB maçına dönelim Abdullah Bey. Kazım yan hakeme küfür etmişti, 3 maç ceza aldı aynı şekilde hatırlarsanız. Fenerbahçe kollanıyor mesajı vermeniz pek doğru değil bence. Tek tek örnek vereceksek Keita'nın Carlos'a attığı yumruğa 2 maç kesilmesi, Baroş'un hakemin üzerine kan sürmesine sadece sarı kart çıkması, Mustafa Sarp'ın hakemin yanında üstelik de Türkçe dümdüz gitmesine kart bile çıkmaması da sayılır. O yüzden verilen kararları tek tek incelemeye kalkarsak herkesin lehine ve aleyhine çok sayıda konuşacak şey buluruz. Önemli olan "mağduruz" gözlüklerini çıkarıp olaylara farklı açıdan bakmak. Ama fanatizm bunun önüne geçiyor ne yazık ki. Fenerbahçe forumlarında da Fenerbahçe'nin hakkı yeniyor, rakipler kollanıyor görüşü hakim. Herkes aleyhine olanlara laf edip lehine olanlara bakmıyor çünkü. Bütünü görmek lazım.

Maç sırasında hakeme küfür etmeyen biri var mı sanıyorsun? Sadece çok bariz olanları cezalandırılıyor. Lugona beyinizde içerde tehdit ederken, hakem niye izledi acaba?

Abdullah Bey'e verdiğim cevaptan farklı olarak söyleyeceğim bir şey yok. Hepimiz aleyhimize olan kararlara laf edip lehimize olanları görmezden geliyoruz. Herkesin "mağduruz" edebiyatı yapmasının tek nedeni bu. Biraz fanatizmi kenara koyup baksa insanlar, sorun kalmayacak.

Cezalar konusunda Aziz Yıldırım'ın söylediğinden farklı bir şey düşünmüyorum ben. 10 senedir bu tür olaylarda cezanın kulüpler ve seyirciye değil olayı çıkarana verilmesi gerektiğini savunuyor Aziz Yıldırım. 2 kişi şişe attıysa geri kalan 51.998 kişi neden cezalandırılıyor? Organize eylem varsa saha o zaman kapansın, münferit olaylarda ceza kişilere verilsin, kulüpler ve suçsuz seyirciye değil. Her yerde kameralar varken şişeyi atanları bulmak çok zor olmasa gerek.

Geçen yıl Galatasaray-fenerbaçe derbisinden önce, iki taraftarın münferit kavgasından dolayı neden sahamızın kapanmasını istiyordunuz?

Yok adam attınız,adam öldürmeye teşebbüs ettiniz diyerekten,derbiyi seyircisiz oynatmak adına atmadığınız takla kalmamıştı,yönetiminizden medyanıza.

Abdullah Bey'e verdiğim cevaptan farklı olarak söyleyeceğim bir şey yok. Hepimiz aleyhimize olan kararlara laf edip lehimize olanları görmezden geliyoruz. Herkesin "mağduruz" edebiyatı yapmasının tek nedeni bu. Biraz fanatizmi kenara koyup baksa insanlar, sorun kalmayacak.

Fanatik taraftan bakmıyorum işte, diyorum ki, Baros hak ettiyse tamam kabul cezası. Ama Özer daha beterini yapıyor ve sadece sarı kart. Hadi onu geçtik, sizin saha kapatma cezası almamanız Bursa maçı için komedi. Bunu sende biliyorsun. 115 saniye olayı hikaye. 90 dakika küfür vardı, sizin taraftan. Ama sayanın nasıl işine geliyorsa öyle sayıyor.

ozerin googusunden ve barosun bariz top calip gol atmasindaan bahsedelim:)

emrenin her mac ayni seyleri yapip zerre ceza alamamasindan bahsedelim:)

Cevap: Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak!

1 maç saha kapatma cezası az.

Banko 3 maç gelir diyordum.

Baros'a verilen 3 maç ceza ise fazla bence.

ben ciddi degilim dalga geciyorum arkadasim

eyyamin krali var krali:)

yine iyisiniz iddiamiz yok fazla tantana ypmiyoruz:)

Cevap: Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak!

bu cezaye bizden fazle fenerliler uzulmustur kesin trabzon icin daha kolay gececegini dusunrsek bizi daha rahat yenecekler diye ise bak :D

Üst Alt