Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak!

Cevap: Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak!

Geçen yıl Galatasaray-fenerbaçe derbisinden önce, iki taraftarın münferit kavgasından dolayı neden sahamızın kapanmasını istiyordunuz?

Yok adam attınız,adam öldürmeye teşebbüs ettiniz diyerekten,derbiyi seyircisiz oynatmak adına atmadığınız takla kalmamıştı,yönetiminizden medyanıza.

Sistem bunu emrediyor da o yüzden. Cezalar münferit verilecek diye karar alınır sezon başında ve uygulanır, o zaman kimse rakibin sahası kapansın diye uğraşmaz. Olayı çıkaranlar elini kolunu sallaya sallaya geziyorken cezalar kulüplere kesiliyorsa, GS'nin de ceza almasını istemesi kadar normal bir şey olamaz FB'li birinin...

ben ciddi degilim dalga geciyorum arkadasim

eyyamin krali var krali:)

yine iyisiniz iddiamiz yok fazla tantana ypmiyoruz:)

Dalga geçtiğini bildiğim için öyle yazdım ya zaten ben de. :)

Eyyam konusunda çok haklısın ama. Cezaların standardı olmadığına ben de katılıyorum. Yine de bütüne bakınca kollanan veya hakkı yenen olduğunu düşünmüyorum özellikle büyükler arasında. Mesela Gençlerbirliği maçından sonra TS ve BJK'liler konuşuyordu FB aleyhine, sizler de burada Aziz Yıldırım'ın fenerasyonu satın aldığından filan bahsediyordunuz. Ama 3 haftadır TS lehine hakem hatası oluyor maçlarda, neden kimse konuşmuyor? Federasyona Trabzonasyon diyeni duydunuz mu? 64 haftadır TS aleyhine penaltı çalınmıyor, haberi olan kaç kişi var bundan?

Fanatik taraftan bakmıyorum işte, diyorum ki, Baros hak ettiyse tamam kabul cezası. Ama Özer daha beterini yapıyor ve sadece sarı kart. Hadi onu geçtik, sizin saha kapatma cezası almamanız Bursa maçı için komedi. Bunu sende biliyorsun. 115 saniye olayı hikaye. 90 dakika küfür vardı, sizin taraftan. Ama sayanın nasıl işine geliyorsa öyle sayıyor.

Ya Sercan kardeşim, Galatasaray lehine hiç mi hatalı karar olmuyor? Veya Fenerbahçe aleyhine hiç mi olmuyor? Herkes için oluyor bu tür gariplikler. Sadece bir kulübün kollandığını söylemek yanlış. Yoksa TS yöneticileri gibi tükürdüğünü yalamak zorunda kalıyor insanlar. Hakem hatası ile kazandıkları galibiyetin ertesi günü basın toplantısı yapıp federasyonu eleştirecek yüzü olmayınca insanın, ortam daha fazla gerilmesin ayağına toplantı iptal ediliyor. Üstüne Gençlerbirliği maçında da Trabzon'un ilk golü nizami değildi. Yaygara niye kopmadı peki? Veya Aziz Yıldırım hakem odası basmadığı halde bastı diye yaygara koparılıyor aylarca, Trabzonlu oyuncuların rakip soyunma odasını basıp rakip futbolculara hakaretler etmesi niye konuşulmuyor?

Olay açık, FB şampiyon olursa 50 milyon euro civarı daha fazla gelir elde edecek GS ve BJK'ye oranla. Haliyle FB olmasın da kim olursa olsun diye ortalığı geriyor yöneticiler, taraftar da manipüle olmaya dünden razı olduğu için zokayı yutuyor...

ts tash gibi top oynuyor

ben seyrediyorum maclari rakip kolay kolay orta sahayi gecmiyorki penalti olsun

sallamayin iskembeden

o mactada rakip trabzondan puan alsin diye bir tarafini yirtti orta hakem

belliki maci seyretmemisiin

butun fauller trabzon aleyhine

ama belliki yan hakem memoyu almamis

Sistem bunu emrediyor da o yüzden. Cezalar münferit verilecek diye karar alınır sezon başında ve uygulanır, o zaman kimse rakibin sahası kapansın diye uğraşmaz. Olayı çıkaranlar elini kolunu sallaya sallaya geziyorken cezalar kulüplere kesiliyorsa, GS'nin de ceza almasını istemesi kadar normal bir şey olamaz FB'li birinin...

Dalga geçtiğini bildiğim için öyle yazdım ya zaten ben de. :)

Eyyam konusunda çok haklısın ama. Cezaların standardı olmadığına ben de katılıyorum. Yine de bütüne bakınca kollanan veya hakkı yenen olduğunu düşünmüyorum özellikle büyükler arasında. Mesela Gençlerbirliği maçından sonra TS ve BJK'liler konuşuyordu FB aleyhine, sizler de burada Aziz Yıldırım'ın fenerasyonu satın aldığından filan bahsediyordunuz. Ama 3 haftadır TS lehine hakem hatası oluyor maçlarda, neden kimse konuşmuyor? Federasyona Trabzonasyon diyeni duydunuz mu? 64 haftadır TS aleyhine penaltı çalınmıyor, haberi olan kaç kişi var bundan?

Ya Sercan kardeşim, Galatasaray lehine hiç mi hatalı karar olmuyor? Veya Fenerbahçe aleyhine hiç mi olmuyor? Herkes için oluyor bu tür gariplikler. Sadece bir kulübün kollandığını söylemek yanlış. Yoksa TS yöneticileri gibi tükürdüğünü yalamak zorunda kalıyor insanlar. Hakem hatası ile kazandıkları galibiyetin ertesi günü basın toplantısı yapıp federasyonu eleştirecek yüzü olmayınca insanın, ortam daha fazla gerilmesin ayağına toplantı iptal ediliyor. Üstüne Gençlerbirliği maçında da Trabzon'un ilk golü nizami değildi. Yaygara niye kopmadı peki? Veya Aziz Yıldırım hakem odası basmadığı halde bastı diye yaygara koparılıyor aylarca, Trabzonlu oyuncuların rakip soyunma odasını basıp rakip futbolculara hakaretler etmesi niye konuşulmuyor?

Olay açık, FB şampiyon olursa 50 milyon euro civarı daha fazla gelir elde edecek GS ve BJK'ye oranla. Haliyle FB olmasın da kim olursa olsun diye ortalığı geriyor yöneticiler, taraftar da manipüle olmaya dünden razı olduğu için zokayı yutuyor...

Valla bu konuda boşuna kürek çekiyorsunuz, Galatasaray ile Fenerbahçe taraftarının milli maç hariç ortak noktada buluşma imkanları yok. İstediğiniz kadar çalışın Fenerbahçe şampiyon olursa Galatasaraylı, Galatasaray şampiyon olursa Fenerbahçeli'nin cevabı hazır: Takımlar satılmış, hakemler taraflı, federasyon yanlı.

Valla bu konuda boşuna kürek çekiyorsunuz, Galatasaray ile Fenerbahçe taraftarının milli maç hariç ortak noktada buluşma imkanları yok. İstediğiniz kadar çalışın Fenerbahçe şampiyon olursa Galatasaraylı, Galatasaray şampiyon olursa Fenerbahçeli'nin cevabı hazır: Takımlar satılmış, hakemler taraflı, federasyon yanlı.

Aslında şöyle,

Fenerbahçe şampiyon olsa da, Galatasaray şampiyon olsa da Fenerbahçelilerin cevabı : Takımlar satılmış, hakemler taraflı, federasyon yanlı

Az vermişler Barosa ben olsam 5-6 maç verirdim.Karaktersiz herifler...:ka10::ka10:

Lan bula bula gitmeyi planladığım maçı mı buldunuz Allahsızlar ?

Biz de gidip Baros'un evinin önünde tezahürat yapalım, malum bir tek hakeden o.

Baros küfrettiyse cezayı hak etmiştir. Yalnız 1 maç seyircisiz oynama cezası gerçekten az. 2006-2007 sezonunda yaşananların benzeri oldu. 3-4 maç bekliyordum ben.

3-5 kendini bilmez yüzünden tüm stadin kapatilmasi cok sacma bir durum...artik bazi seylerde ilerleme katetmemiz lazim...neyleyim saraylari bu zihniyet degismedikce...

Tamam cezayı hak ediyoruz da eh be kardeşim herkese kesseler ya şu cezaları.Fb şuanda şampiyonluğa gidiyor,aynı olaylar orda da oldu kapatacaklarmıydı stadları.? Hayır yemez. Neyse ne desek boş.Başta yumruğunu masaya vuracak bir delikanlı yokki.Koltuk sevdaları hepsi.

Baros küfrettiyse cezayı hak etmiştir. Yalnız 1 maç seyircisiz oynama cezası gerçekten az. 2006-2007 sezonunda yaşananların benzeri oldu. 3-4 maç bekliyordum ben.

Abartmayalım....

Bu maçta Sahaya atılan maddeler 3 veya 4 taneydi.

Bahsettiğin sezonda sahaya yağmur gibi şu şişesi yağmıştı.

Rakı şişesi atılmasaydı kimse bu maçta atılan bişey hatırlamayacaktı.

Özellikle Fenerbahçe'li arkadaşların bu maçın seyircisiz oynanmasından dolayı Trabzonspor için avantaj olduğunu düşündüklerini görüyorum ki, ben buna katılmıyorum. Gerçi bu Pazar günü yapılacak kongreden sonra neyin ne olacağı daha belirginleşecektir ancak Adnan Polat'ın devam kararı almasının ardından Trabzon maçında taraftarın yapacağını tahmin ettiğim protestolardan dolayı maçın gergin bir ortamda oynanacağını bekliyordum. Maçın seyircisiz oynanmasıyla bunun ortadan kalktığını ve Galatasaray'lı oyuncuların maça daha rahat çıkacaklarını tahmin ediyorum. Verilen cezanın yansımasını maç günü göreceğiz artık, bakalım nasıl olacak?

Üst Alt