Trabzonspor mesaj olayını FIFA'ya taşıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor mesaj olayını FIFA'ya taşıyor

Cevap: Trabzonspor mesaj olayını FIFA'ya taşıyor

O degil de istermisiniz ilk 7 siraya kadar olan butun takimlarin bu isle iliskisi tesbit edilsin ve Sampiyon biz olalim? :asd:

emenikeyi fb aldı kaanı ts alsın hesap kapansın. ts lilerde gerçekten akıl yok fb küme düşürülecek diye bekliyolar

olsun fifaya taşısınlarki birdaha böyle şakalara yeltenmesinler. trabzonluların sitesindeki başlık güzeldi. DEMEKKİ FENERİN SAMPİYONLUGU ŞAKAYMIŞ:))

günahların takımı için münferit bir olay

fifadan ses çıkmazsa cas'a gidilebiliyorsa oraya giderler sonuçda bu şampiyonluk şaibeli olarak tarihe kazınacak istedikleri kadar bir yerlerini yırtsınlar.

o mesajlardan sonra bak emre abinden sözüde aldın diye mesaj atıyorsa bu emrenin orada olduğunu kanıtlar kamera kayıtlarında herşey gözükür zaten.

ankaragücü td sine önce tanımıyorum demiş sonrada bir kaç kez mesajlaşmıştık demiş basınada tanımıyorum diyor çevir kazı yanmasın bu dosya kapanmaz bence.

O kayıtlar ancak mahkeme kararlarıyla incelenebilir yani olayın Türk mahkemelerine intikal etmesi gerekiyor.

ya bu kagan denen futbolcu dün acıklama yapmış şaka felan diyorda. madem şaka başkanına niye gösteriyorsun şaka olan birşeyi bende onu anlamıyorum. şaka olsa başkan tv a cıkıp öyle seyler söylemez.

YAhu bir sey cikmaz bu iste. Bir cok kez kanit oldu da ne oldu? Helal su Italyanlara. Ortada fol yok, yumurta yokken arastirmaya basladilar gizliden. Tam bir yil sonra cezalari kestiler.

Üst Alt