Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladı


Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladı--------OnurSerkan--Glowacki---Giray---Brozek--------Zokora----ColmanBurak-------Adrian-------Transfer---------HenriqueSol kanada sağlam bir Türk oyuncuyla iyi bir kadroları oluyor. Sol kanat için adayla Ozan İpek ve Olcan Adin.
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıHayırlı olsun. Adrian ile fazla bir bilgim yok umarım faydalı olur Trabzon'a.
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıDaha yeni Adrian kim diyordun, şimdi bunu diyorsun. Ah Cem ah.Tanımıyorum, başkasının yorumunu baz alarak da iyi oyuncu demem. Hayırlısı olsun.İyi transferler derken, ölmüş adamlara milyonlar saymıyorlar anlamında. Hedefleri olan adamlar getiriyorlar.
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıOOOffff bu çok kötü oldu. Mierzejewski 'yi alan şampiyon olur yazmıştım daha önceleri. Ne denir ki :005:
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladı--------OnurSerkan--Glowacki---Giray---Brozek--------Zokora----ColmanBurak-------Adrian-------Transfer---------HenriqueSol kanada sağlam bir Türk oyuncuyla iyi bir kadroları oluyor. Sol kanat için adayla Ozan İpek ve Olcan Adin.bu kadro ile sampiyonlar ligine kalamazlar.
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıneresi iyi transfer la kac kisi izledi pohahahah
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıBu adam efsane olurBu mesajı unutmayacagım
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıjaja dan iyi degil,jaja yi cok arayacak trabzon.
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıTrabzon'un kadrosu geçen senekinden kötü halde şu anda. Bu da transferlerinin akıllıca yapılmadığını gösteriyor.
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıTrabzon'un kadrosu geçen senekinden kötü halde şu anda. Bu da transferlerinin akıllıca yapılmadığını gösteriyor.Selçuk ve Jaja yerine iki tane kaliteli adam aldılar, Egemen çok büyük kayıp değil onun yerine oynayabilecek adamlar mevcut. Sol bek ve sol açık sıkıntıları var.
 
Cevap: Trabzonspor, Polonyalı Adrian Mierzejewski ile anlaşma sağladıTrabzon'un kadrosu geçen senekinden kötü halde şu anda. Bu da transferlerinin akıllıca yapılmadığını gösteriyor.Gidenler : Selçuk , Jaja , Ceyhun , Egemen , Umut(gidicek gibi)Gelenler : Zokora , Barış , Mierzejewski , Henrique , Sercan Kaya , Eren AlbayrakSana katılıyorum.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt