Trabzonspor, Rıza Çalımbay ile Anlaştı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor, Rıza Çalımbay ile Anlaştı!

Bize yiyecekleri ''Basit goller'' le yenilsinler de sonrasında tozu dumana katsınlar; TS ve Rıza Hoca ile hiçbir sorunum yok. Hatta ligde iddialarını devam ettirerek renk katmalarını her zaman isterim, yeter ki bizim tekerimize taş koymasınlar...

Vizyonsuz herifler , olan bize olur, muhtemelen Rıza yine bize bir sürpriz hazırlar diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Giray Bulak daha çok yakışırdı ama olsun Rıza da fena değil.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
O adam 4 sene boyunca boştaydı. Adana Demir bu sene onu getirmiş ne hikmetse.

Hiç unutmam, TRT'de yorumculuk yaparken bunun yanında Çilingiroğllu vardı, Şenol'a mı ne birine salladı bu, Kaya durur mu 'hoca sen çok iyi biliyon da o yüzden benim yanımdasın şimdi' gibisinden birşey söylemişti. Adamın suratını görmeliydin :D

O adam 4 sene boyunca boştaydı. Adana Demir bu sene onu getirmiş ne hikmetse.

Hiç unutmam, TRT'de yorumculuk yaparken bunun yanında Çilingiroğllu vardı, Şenol'a mı ne birine salladı bu, Kaya durur mu 'hoca sen çok iyi biliyon da o yüzden benim yanımdasın şimdi' gibisinden birşey söylemişti. Adamın suratını görmeliydin :D

Ersun gelmeden önce Trabzona camiayı bilen biri gelmeli falan diyordu.İnce ince kendini tarif ediyordu bunların devri çoktan kapandı da işte anadolu kulupleri akıllanmıyor.

DMZtCu8WsAAl7R6.jpg

Trabzonspor, teknik direktör Rıza Çalımbay ile sözleşme imzalayacak. Saat 12.00'de basın toplantısı düzenlenecek.

Üst Alt