Trabzonspor, Rıza Çalımbay ile Anlaştı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor, Rıza Çalımbay ile Anlaştı!

DMaSSt5WkAE0msv.jpg

bu kavas şimdiden bizim maça bilenir muhtemelen puan kaybı yaşarız görevini yerine getirmiş biri olarak bi süre tatmin olur,ama bikaç hafta sonra anadolu takımları yine saplamaya başlar bunlara.

Bu adam o kadar çok sıkıntı çıkardı mı bize ya, genelde hep yeniyorduk biz bunun takımlarını. Sivas'ta falan 3 er 4 er atıp yeniyorduk gibi hatırlıyorum hep. Bi tek bu sene 1 puan aldı, öyle bize ters gelen bi hoca gibi kalmamış aklımda.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Eskişehir'in başındayken 3 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet almış bize karşı. Onun dışında çalıştırdığı takımları genelde yenmişiz.

Trabzon başında kim olursa olsun bize ters geliyor nedense zaten.

Mağlubiyet hayırlı olsun ersul bizim maça kadar dayanmalıydı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rıza Çalımbay takımları büyüklere karşı iyi performans gösteriyor.

Trabzon deplasmanı bir kat daha zorlaştı.

Alnitak Alnilam Mintaka

Ben her zaman kulüp ile duygusal bağı olmayan, teknik direktörleri desteklerim.

Bu yüzden Şenol Güneş bjk de başarılıdır.. Duygusal davranmak hata yaptırır..

Fatih terim için bile geçerlidir bu durum... Eğer fenerin başına geçmiş olsa inanılmaz bir hocalık sergilerdi..

Abdullah avcının başarısının bile bu durum ile direkt ilişkilidir.

Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Emre Aksoy, teknik direktörlüğe Rıza Çalımbay'ın getirilmesini gerekçe göstererek görevinden istifa etti.

Ben her zaman kulüp ile duygusal bağı olmayan, teknik direktörleri desteklerim.

Bu yüzden Şenol Güneş bjk de başarılıdır.. Duygusal davranmak hata yaptırır..

Fatih terim için bile geçerlidir bu durum... Eğer fenerin başına geçmiş olsa inanılmaz bir hocalık sergilerdi..

Abdullah avcının başarısının bile bu durum ile direkt ilişkilidir.

Fatih Terim'i bizim başımızda başarılı yapan olay bu bağ ama,çok yanlış bir yorum bu.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Kimi bekliyordu acaba? Ancelotti yi mi?

sent via GSC

Şahsi bir mesele var belki.

Aksihar'ın 6 atması hiç iyi olması.2-3 hafta daha dayansaydı Ersun bu karmaşada aradan çok kritik 3 puanı alıp götürecektik.Rıza defansif açıdan toparlar bunları da bizim maça kadar etkisini gösterir mi bilemem ama şuandaki durumlarından çok daha iyi şekilde bizim karşımıza gelecekleri kesin

Üst Alt