Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trabzonspor Taksim'de Büyük Organizasyon Düzenleyecek

ya ben hala akşam telegolde ki h.bilal kutlualp'in konuşmasında kaldım ya :D azizi kandırmışlar diyordu aklıma geldikçe karnıma ağrılar giriyor :D

Cevap: Trabzonspor Taksim'de büyük organizasyon düzenleyecek "Temiz lig için yürüye d

canlı canlı kefen giymek gibi olacak ama ben bile fener forması giymeyi düşünüyorum. Kameralara falan 1 açıklama yapsam fanatik fenerliyim ama şikeyle şaibeyle kazanılmış şampiyonluk istemiyorum. Şampiyonluğun hakkeden takıma Trabzona verilmesini istiyorum. Kimse 100 yıllık Fb den büyük değildir. Başkanda olsa cezasını çeksin bizde hak ettiğimiz gibi kaç maçta şike yaptıysak o'kadar alt ligden başlayıp temizlenelim fb nin adını kurtaralım filan ;)

O forma giyilmez Reis.Lanetli okunmuş o takım.

Cevap: Trabzonspor Taksim'de büyük organizasyon düzenleyecek "Temiz lig için yürüye d

Acı yok Halit acı yok. İçin kan ağlayacak, yüreğine taş basacasksın düşmanı düşmanının yöntemleriyle yıkacaksın kalleşçe, sinsice, şerefsizce eee bunları yaparkende Sarı Kırmızı forma yakışmaz üstüne sakil durur :asd:

O forma giyilmez Reis.Lanetli okunmuş o takım.

Kardeşim fener formasıyla tv ye çıkarsan burdan haber et :) dalga geçmem lazım seninle... Böyle etkinliklerde o takımın eylemi bu takım eylemi diye ayrım yapmamak lazım. Amaç bir olunca herkes birlik olmalı. Fırsatım olsa gelirdim. ama fener forması giydiremez kimse bana :)

Hayatım boyunca giymedim giyebilirmiyim bilmiyorum. Ama bir fenerlinin tv lerde böyle haykırdığını düşünsenize :D içinde saklı olan GS liden kimsenin haberi olmasına gerek yok. Çünkü her fenerlinin içinde gizli bir Galatasaray hayranlığı zaten vardır.

Kardeşim fener formasıyla tv ye çıkarsan burdan haber et :) dalga geçmem lazım seninle... Böyle etkinliklerde o takımın eylemi bu takım eylemi diye ayrım yapmamak lazım. Amaç bir olunca herkes birlik olmalı. Fırsatım olsa gelirdim. ama fener forması giydiremez kimse bana :)

bjkli ve galatasraylilar katilmazsa dünkü 3 bin fenerliyi gecmez diye düsüniyorum. O yüzden Galatasaraylilar ve Besiktaslilar olarakda katilmak lazim, eger sadece Trabzonspor gösterisi olmayacaksa ve gercekten Temiz Bir Lig iicn olacaksa.

3 bini su içinde geçer ;)

bjkli ve galatasraylilar katilmazsa dünkü 3 bin fenerliyi gecmez diye düsüniyorum. O yüzden Galatasaraylilar ve Besiktaslilar olarakda katilmak lazim, eger sadece Trabzonspor gösterisi olmayacaksa ve gercekten Temiz Bir Lig iicn olacaksa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt