Trabzonspor Yeni Mesut Özil'i Kaptı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor Yeni Mesut Özil'i Kaptı

Cevap: Trabzonspor yeni Mesut Özil'i kaptı

Beşiktaş yeni baki mercimeğini buldu:)

brazzers-daki-kel-adam_71682-300x276.jpg

Benim anlayamadığım birşey var.

Bizden katkat profesyonel olan; çalışmaları,tesisleri ve teknik ekipleri,scoutları müthiş olan almanlar bu çocuğun yıldız olabileceğini görememişler de, kesin yıldız olacağını görme başarısı gösteren Lazio'ya mı vermişler??

Iste bu forumdaki zihniyet Türkiye'nin genelini cok iyi yansitiyor. Leverkusen'nin banko stoperini milli macta ilk kez izleyip bir de utanmadan "aaa bu cocuk iyiymis" diyebiliyorlar. gazeticisin, milli takima yeni bir oyuncu cagrilmis avrupadan. insan meselegine saygidan bir cocugun 2-3 macini izlemeye calisir. TRT veriyor zaten. ama yok. isleri gücleri yalan haber üretmek. o sunu almis, fb ronaldon'nun ayakabisini alacakmis vs. birazcik ilerleyin artik yahu. insan utaniyor artik kendi ülkesinin insanindan.

Hakan Calhanoglu denen cocuk müthis bir yetenektir. hatta almanlar cok ugrasmis ikna etmek icin ama o Türkiye'yi secti. Trabzon almissa cok sevindim. 2 yil sonra agzi acik izlemeye baslar herkez. bu cocugu bir yildir takip etmeye calisiyorum. U17 milli takimimizin en iyi oyuncusuydu. su an U19 milli takimimizda orta sahada önemli isler yapiyor. Teknigi ve oyun zekasi evet Mesut seviyesinde. Ne yazik ki Mesut kadar süratli degil, ayrica ciddi olarak fizigini gelistirmeli. ama bu cocugun cok üst düzey bir oyuncu olacagindan adim gibi eminim. Senol hoca isini bilir diyorum.

kendisi hakkinda az da olsa fikir sahibi olmak isteyen arkadaslari söyle alalim. videoda milli takimimiz adina (beyaz forma) ilk golü atan oyuncu kendisi. 6 numarali oyuncu.

U19 Milli Takımı, Moldova'yı 3-2 yendi (Video) - U-19 Milli Takım Haber Detay Sayfası TFF

edit: ayrica resimdeki oyuncu Hakan degil Gaziantep'de oynayan Taskin Calis. bir ise de özenin be kardesim. nasil bir zihniyet bu anlamadim gitti.

https://www.ksc.de/index.php?eID=tx...> | </a>&md5=c511a319d1d4a76cd26452d7088698c8

^ Kendi adıma konuşuyorum: Bahsi geçen oyuncu yeteneklidir, yeteneksizdir demiyorum. Şu ana kadar "Yeni Mesut, yeni Ronaldo, Messi" denilen adamlar sönüp gitti. Aydın Yılmaz en yakın örneği. Bu kadar abartılmamalı. Başarılı orta saha oyuncusu, başarılı oyun kurucu demek çok mu zor?

Bugün Karlsruher SC takiminda (Almanya 2. Lig) ilk profesyonel macina cikti ve macin yildizi oldu. Karlsruhe maci 2-1 aldi ve 2 golü de Hakan hazirladi. Maci 90 dakka izledim ve tek kelimeyle agzim acik kaldi. Bu nasil bir teknik bu nasil bir oyun zekasi aman yarabbi. Son yillarda gördügüm en teknik türk oyuncu (Arda dahil). Almanlar bile "yeni Mesut" demeye basladi simdiden. Macin özeti:

www.todayfoot.com Ka 2-1 Au 05/02/2012 - Vidéo Dailymotion

Cocugun sözlesmesi 2013 de bitiyormus. Trabzon cok bastiriyormus almak icin ama Hakan daha karar vermemis. Bundesliga'dan da takip edenler varmis. Böyle devam ederse Bundesliga takimlari yarisa girer zaten almak icin. Cocugun kumasi 10/10. Özellikle 2. goldeki pasa dikkat. Türkiyede bir tane o pasi atacak adam gösterin bana!

türklerin arasından bi özil daha çıkar mı bilmiyorum

bu lanet herif gelmiş geçmiş en iyi türk asıllı futbolculardan

Üst Alt