Trabzonsporun 7. Şampiyonluğu Kutlu Olsun...


Cevap: Trabzonsporun 7. şampiyonluğu kutlu olsun ...UEFA elenen takımı direk olarak Şampiyonlar Ligi'ne alma kararı alıyorsa şampiyon olarak Trabzonspor'u tanıdıklarını gösterir. Çünkü zaten katılmış, elenmiş hatta. Eğer şampiyon olarak tanımamış olsalar başka bir ülkenin takımını alırlardı.Ciddi ciddi bu 7. şampiyonluğa işarettir.
 
Cevap: Trabzonsporun 7. şampiyonluğu kutlu olsun ...UEFA elenen takımı direk olarak Şampiyonlar Ligi'ne alma kararı alıyorsa şampiyon olarak Trabzonspor'u tanıdıklarını gösterir. Çünkü zaten katılmış, elenmiş hatta. Eğer şampiyon olarak tanımamış olsalar başka bir ülkenin takımını alırlardı.Ciddi ciddi bu 7. şampiyonluğa işarettir.Evet birde öyle bir durum var , bir kaç sayfayı karıştırdığıma elenen bir takım tekrar dahil olamıyor diye okumuştum lakin Trabzonsporu elendikleri bir turnuvaya aldıklarına göre durum buna işaret ediyor .
 
Cevap: Trabzonsporun 7. şampiyonluğu kutlu olsun ...Yinemi : (11092010_timsah_yuruyusu_yapan_fenerbahce_taraftar_11.09.10.11.52.11.jpg
 
Cevap: Trabzonsporun 7. şampiyonluğu kutlu olsun ...Zaten gönüllerin şampiyonuydular. Tescillenmiş oldu. Tebrikler Trabzon.
 
Cevap: Trabzonsporun 7. şampiyonluğu kutlu olsun ...Tebrikler Trabzonspor...Şikeciler Hak Ettigi Lige düşşün artıkta , Futbol konusmaya başlayalım...Mail yollayanlardan biride benım, ne kadar mutluyum anlatamam...MAALİ, UEFA Açıklamıs, çok sayıda maıl aldık dıye..Maıl atan butun arkadaslarımı kutluyorum
 
Cevap: Trabzonsporun 7. şampiyonluğu kutlu olsun ...Evet birde öyle bir durum var , bir kaç sayfayı karıştırdığıma elenen bir takım tekrar dahil olamıyor diye okumuştum lakin Trabzonsporu elendikleri bir turnuvaya aldıklarına göre durum buna işaret ediyor .UEFA de facto olarak Trabzonspor'un şampiyonluğunu tanımıştır. Bundan sonra federasyonun yapması gereken resmileştirmek için gereken adımı atmaktır. Kaldı ki bu noktadan sonra geri dönüş olmaz.Trabzonspor camiasının 7. şampiyonluğunu canı gönülden kutlarım.
 
Cevap: Trabzonsporun 7. şampiyonluğu kutlu olsun ...Bu kararın en güzel yanı Türk Futbolunun UEFA nezdinde itibarını koruduğunu göstermesidir.
 
Üst Alt