Trabzonspor'un Kurtarıcısı Ahmet Ağaoğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trabzonspor'un Kurtarıcısı Ahmet Ağaoğlu

Buraktan kurtulduk dedinde ondan şaşırdım çine satarken zaten kurtulmuştuk
her zaman geri gelme ihtimali var o karaktersizin şimdi trabzon ya yurt dışına git demişti ya da beşiktaşa bu bugün beşiktaş olur demiş diyorlar. Onu kastettim zira bunun derdi kendini düdükletmek istanbulda hepsi o...Hatırlarsan güya trabzonda yaşıyor ama arabası istanbulda takla atıyor, çinde yaşarkende nasıl oluyorsa oluyor istanbulda otobüs şöföründen dayak yiyordu...

Şöyle sağlam bir dayak yemedikçe buralardan kopamaz bu kolpaçino...Onu kastettim...

Bizim forumun efsanelerinden Ahmed kolkoparan abimize twitterdan saldırıp tehditler savuran dolandırıcı başkanları recep bölükbaşı dönemi bursayı tam anlamıyla çökertti ekonomik açıdan. Borçları yok ama büyük adımlarda atamıyorlar seneye muhtemelen bütçelerini düşmemek için kuracaklar.
Olabilir aslında borçları var ama gayrimenkul zengini daha geçen ay yeni bir benzinlik açtılar nilüferde...Ama gelecekleri parlak...Bir kere artık Cavit Çağlar yok :) daha ne olsun...

@Uğur Güzel

Son birkaç sezondan sonra Trabzonspor'a nasıl sempati besleyebiliyorsun yav?
Son birkaç sezondan önce trabzonspor'un galatasaray'ın kardeş takımı olduğunu biliyorum çünkü...Taa idmanocağına kadar dayanır kardeşliğimiz;

i

Üst Alt