# Tracy McGrady - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Tracy McGrady

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Tracy McGrady

Oktay Hoca varken zor görünüyor çünkü her seferinde bir sistemden takım oyunundan bahsediyor eğer T-mac gelirse takım oyunundan ona dönebilir oyun ve bunu istemez

T-Mac'in öldüğü falan yok lan. Daha durun adam 32 yaşında. Geçen sezon yaptıklarını da herkes gördü. Gelirse ligin MVP'si olur.

T-Mac'i istememek lige yeni çıkmış Ordusporun Ronaldinhoyu istememesi gibi.Tarihinde euroleague katılmamış takım T-Maci beğenmiyor.İlginç.

Sistem dışına çıkma mevzusuna gelince her takımda en az 1 tane böyle oyuncu olması gerekir.Panada Nicholas,Barcada Navarro vs.

Oktay Hocanın bu tip oyuncuları sevmediği şehir efsanesidir ayrıca.Efeste yıllarca Marcus Brwon,Langdon,Nicholas,Domercant,Solomon gibi isimlerle çalıştı ve onları kendisi aldırdı.Shipp ile euroleague takımlarının savunmasını aşabileceğimize inanıyorsanız söyleyecek söz yok

V-Mac'i istememek lige yeni çıkmış Ordusporun Ronaldinhoyu istememesi gibi.Tarihinde euroleague katılmamış takım T-Maci beğenmiyor.İlginç.

Sistem dışına çıkma mevzusuna gelince her takımda en az 1 tane böyle oyuncu olması gerekir.Panada Nicholas,Barcada Navarro vs.

Oktay Hocanın bu tip oyuncuları sevmediği şehir efsanesidir ayrıca.Efeste yıllarca Marcus Brwon,Langdon,Nicholas,Domercant,Solomon gibi isimlerle çalıştı ve onları kendisi aldırdı.Shipp ile euroleague takımlarının savunmasını aşabileceğimize inanıyorsanız söyleyecek söz yok

hep aynı örneği veriyon.Ordusporu niye aşagılıyosun :D

Beyler saçmalamayın yahu :asd:

Sizin şu yaptığınız, futbol takımına ; Eto'oyu istememekten beter.

Ronaldinho'yu istememek desen anlarımda, Eto'o yu istememek olsa olsa Dwayne Wade le eşdeğerdir :)

Ama gerşeye rağmen ben isterim walla T-Mac i, Oktay hocanın Solomondan nasıl verim aldığını ve takımda neler yaptığını geçmiş dönemde gördük ondan faydalanıyosa T-Mac den hayli hayli verim alırız..

Onuda düşünmüştüm. Lakin T-Mac bitmiş bir isim değil - En azından Ronaldinho kadar -. Zira ; Geçen sene bile yaptıklarını gördük.

Ronaldinho'yu istememek desen anlarımda, Eto'o yu istememek olsa olsa Dwayne Wade le eşdeğerdir :)

Ama gerşeye rağmen ben isterim walla T-Mac i, Oktay hocanın Solomondan nasıl verim aldığını ve takımda neler yaptığını geçmiş dönemde gördük ondan faydalanıyosa T-Mac den hayli hayli verim alırız..

Herkes Ersan için çıldırır mesela 'bitmiş' diye tabir ettiğiniz T-mac'le aynı sayı ortalamasını tutturmuş.Avrupalı yıldızları da Nba'de gördük.Spanoulis,Navarro,Ukic Nba'den tekme tokat kovuldu.'Bitmiş' T-Mac geçen yıl gayet başarılı idi.Geçen yıl 72 maç oynadığını da söylemek gerek.Bizim takımda o tempoyu kaldıracak oyuncu yok

Eto'o'yla alakası yok. Maliyet olarak çok daha ucuz olacağını tahmin ediyorum.

Benzetme yaptım, herşeyiyle uymasını beklemek hata olur.

Ha bildiğim kadarıyla kontratı bitti zatende ; Maaşı ortalama bir futbol takımının yıldız futbolcusuna denk olacaktır bence. Yanlış anlaşılmasın eleştirmiyorum. Gelirse gerek saha içi katkısı olarak gerek de saha dışında çok çok rahat çıkarır parasını

Herkes Ersan için çıldırır mesela 'bitmiş' diye tabir ettiğiniz T-mac'le aynı sayı ortalamasını tutturmuş.Avrupalı yıldızları da Nba'de gördük.Spanoulis,Navarro,Ukic Nba'den tekme tokat kovuldu.'Bitmiş' T-Mac geçen yıl gayet başarılı idi.Geçen yıl 72 maç oynadığını da söylemek gerek.Bizim takımda o tempoyu kaldıracak oyuncu yok

Kaldı ki bizim maçlarımız 10 günden 10 güne :asd:

Jasikevicius zamanında şimdiki Teodosicten kat kat iyi oyuncuydu.O bile Nba'de hiç bir şey yapamadı.Teodosic T-Macin yaptıklarının onda birini bile yapamaz Nba'de.

2.30luk Bradleyin üstünden smacı

[video=youtube;V7SO2KMIhTw]https://www.youtube.com/watch?v=V7SO2KMIhTw[/video]

33 saniyede 13 sayı attığı efsane maç

[video=youtube;ceLlz7dOOvY]https://www.youtube.com/watch?v=ceLlz7dOOvY[/video]

Top 10 smacı

[video=youtube;95hd7XpZphA]https://www.youtube.com/watch?v=95hd7XpZphA[/video]

Benzetme yaptım, herşeyiyle uymasını beklemek hata olur.

Ha bildiğim kadarıyla kontratı bitti zatende ; Maaşı ortalama bir futbol takımının yıldız futbolcusuna denk olacaktır bence. Yanlış anlaşılmasın eleştirmiyorum. Gelirse gerek saha içi katkısı olarak gerek de saha dışında çok çok rahat çıkarır parasını

Yıllık 2 milyon € bile vermeyiz büyük ihtimalle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt