Transfer Bütçesi 10 Milyon Euro - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Bütçesi 10 Milyon Euro

Cevap: Transfer Bütçesi 10 Milyon Euro

iyi paraymış

güzel transferler bekliyorum o zaman

zaten 2 kişi alınacak muhtemelen

olcana 3 versek

kalan 7yle güzel bir oyuncu daha alınır

ne cabuk unuttunuz la anılıda gitsin diyorsunuz konya macında oynadıgı futbolu. boşboşuna verdik keşke kalsaydı takımda aydıon gideydi.

10M € çokmuş, Galatasaray A.Ş Holding zarar etmesin.

Biz diyoruz Podolski veya tarzında bir adam alalım, bunlar alacakları toplam futbolcu sayısının maliyetini 10M € ayarlamışlar. Yazık.

Ne ettin sen REiS? :90: O fiyata alabiliyorsak hemen alalim vakit kaybetmeden!

Sene sonu sözleşmesi bitiyor, çok büyük bir ihtimalle de uzatılmayacak. Real Madrid 2 milyon Euro'ya bırakır da Hamit gelmek ister mi bilmiyorum. Real Madrid'e transferi birçok kesim tarafımdan, açık konuşmak gerekirse benim tarafımdan da oldukça garip karşılanmıştı. Sezon başı geçirdiği sakatlığın da etkisiyle neredeyse hiç dakika alamadı. Hamit çabuk pes eden bir futbolcu değil, en azından sezon sonuna kadar takımda kalıp 3-5 maç da olsa takıma faydalı olacak işler yapmak, adından az da olsa bahsettirmek isteyebilir, bunu anlayabilirim.

Benim fikrimi soracak olursanız şu anda Barcelona dahil en iyi ve en geniş kadroya sahip olduğunu düşündüğüm Real Madrid'de bu saatten sonra da pek forma şansı bulacağını düşünmüyorum. Olay Hamit'te bitiyor, eğer kendisi gelmeye ikna olursa Mourinho-Fatih Terim ilişkisini de göz önünde bulundurursak Real Madrid kendisini sembolik bir rakama bırakabilir. Devre arası olmasa bile ben Hamit'in İspanya'dan sonraki durağının Türkiye, dolayısıyla Galatasaraylı oluşu ve Fatih Terim faktörleriyle Galatasaray olacağını düşünüyorum. Devre arası tamam derse devre arasında, olmadı en geç sezon sonunda.

10M € çokmuş, Galatasaray A.Ş Holding zarar etmesin.

Biz diyoruz Podolski veya tarzında bir adam alalım, bunlar alacakları toplam futbolcu sayısının maliyetini 10M € ayarlamışlar. Yazık.

Devre arasında 10+ milyon Euro'luk bir transfer yapmanın mantıklı olacağını düşünmüyorum. Zaten en fazla 1-2 oyuncu alınacak gibi duruyor, 10 milyon Euro bu transferler için rahat rahat yetecektir. Eğer olur da sezon sonunda ipi göğüsleyip Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak sizin beklentileriniz doğrultusunda "yabancı" transferleri zaten yapılacaktır. Devre arasındaki transfer politikası daha çok yerli oyuncular üzerine kurulacakmış gibi duruyor.

10 milyon devre arası için gayet iyi. 2 oyuncu alırız zaten en fazla 3. Takımın asıl atılımı CL'ye kaldıktan sonra yazın olur.

Olcan 3.5 Milyon Euro+Aydın Yılmaz/Serkan Kurtuluş

Gökhan Töre 6.5 Milyon Euro + %20 Satış Payı olsa

Hamit Altıntop (Kiralık, 4 Milyon Euro Opsiyonlu)

ne yaparsınız beyler.

Üst Alt