Transfer Bütçesi Ndiaye'den! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
badou-ndiaye-iyi-bir-ruh-ortaya-koyduk--3031524.Jpeg

Geçen yaz 20 milyon Euro’luk transfer bütçesini Bruma’yı satıp yükselten Galatasaray yönetimi aynı taktiği Premier Lig ekiplerinin takibindeki Ndiaye’yi elden çıkararak sürdürmek istiyor.

Galatasaray, sezon sonu transfer bütçesini Badou Ndiaye ile finanse etmeyi planlıyor. Senegal'in Dünya Kupası bileti almasıyla yüzü gülen yönetim, Premier Lig ekiplerinin takibinde olan Ndiaye'nin Rusya'daki Dünya Kupası'nda değerini katlayacağına inanıyor. Fenerbahçe ve Trabzonspor derbilerinde Leicester, West Ham ve Newcastle'ın scoutlarınca takip edilen Senegalli oyuncu Osmanlıspor'dan 7.5 milyon Euro'ya gelmişti.

Ndiaye'nin 2019 yazında geçerli 18 milyon Euro'ya serbest kalma maddesi bulunuyor. Aralık ayında UEFA ile FFP görüşmesi yapacak sarı-kırmızılı yönetimi için Ndiaye can simidi olabilir.

Sabah

GSCimbom Portal

Son düzenleme:
Bu adamı nasıl beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Bizim takımın son yıllardaki en büyük sorunu orta saha oyuncularının temposuz olması, rakibe zorluk çıkarmaması, rakipten top kapamaması gibi orta saha oyuncularının temel olarak yapamadığı şeylerdi. Ndiaye takımın orta saha direncini net olarak arttırdı.
Bu adamdan gol atmak, yaratıcılık vs beklerseniz bunları yapamaz. Görevi o değil çünkü. Selçuk tüm maçlarda oynasın 8 gol 10 asist civarı yapar. Ama takım en az 10 puan düşük alır. Ndiaye'yi değerlendirirken takımın hücum gücüne etki yapmasını beklemeyin, takım savunmasına yaptığı katkıya bakın.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adamı nasıl beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Bizim takımın son yıllardaki en büyük sorunu orta saha oyuncularının temposuz olması, rakibe zorluk çıkarmaması, rakipten top kapamaması gibi orta saha oyuncularının temel olarak yapamadığı şeylerdi. Ndiaye takımın orta saha direncini net olarak arttırdı.
Bu adamdan gol atmak, yaratıcılık vs beklerseniz bunları yapamaz. Görevi o değil çünkü. Selçuk tüm maçlarda oynasın 8 gol 10 asist civarı yapar. Ama takım en az 10 puan düşük alır. Ndiaye'yi değerlendirirken takımın hücum gücüne etki yapmasını beklemeyin, takım savunmasına yaptığı katkıya bakın.

Selçuk penaltı atmasa 2 gol bile atamaz ligde artık,Ndiaye hücum olarakta birçok açıdan Selçuktan verimli bir kere topu daha hızlı öne taşıyor eveleyip gevelemiyor,Dribbling yeteneği var ve sürpriz koşuları var.

Kabiliyet eksiği var sadece tempo ve basma yetmez büyük takımda oynamaya
Iki on liberonun gol asist katkısı vermemesi kabulllenemez
Fernandoyu geçtim n diaye bunu yapmalı
Kayseri maçı vs sivas maçı tam emin degilim topu taşıyıp tolga veya x oyuncuya asisti çekmeli
Kendisinden bunu bekliyoruz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt