Transfer Bütçesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Bütçesi

Cevap: Transfer Bütçesi

Varlık içinde yokluk çekiyoruz yıllardır resmen! klübün gs adası,riva arazisi,florya tesisleri gibi mal varlıkları varken bu kadar borç içinde çırpınması çok saçma! başka klüplerin adasımı var? ayrıca fb samandırada,bjk ümraniyede idman yaparken biz istanbulun en pahalı en değerli yerlerinden biri olan floryada idman yapıyoruz...

Bizim bu konularda bu kadar zor durumda olmamızın asıl nedeni UEFA Kupası geldikten sonra yapılan çok büyük hatalar.

Sessiz ve derinden geliyoruz. Mutlaka takımımıza en az 3 takviye yapacağız.

Adnan polat

ntvspor altyazı

Daha fazla olması bence imkansız.

Açıkçası bu yüzdende harika yıldızlar beklemiyorum.

Tek isteğimde takıma katkı sağlayabilecek oyuncualrın gelmesidir. Bu açıdanda Hem Adnan Polat'a hem de Haldun Üstünel'e güvenim tam.

transfer bütçesi yok. rijkaard'ın istediği ve gelmeye istekli olan 3 yabancı oyuncu için kesenin ağzı açılacak, bu sene hedefler büyük... bekleyin ve görün.

Ya abartmaya Gerek yok Franco bedavaya gelicek Mustafa Sarp bedava Eren etse etse 2-3 eder alırsak neill gelirse bonservisi yok bi forvet e para vericez:D

bana gore en az 25 milyon euro transfer butcemiz bu rakam 40 milyon euro ya kadar cikabilir. 10 milyon euro ya samet aybabayi getirirdik ancak:D (bisey bildigimden degil sadece boyle dusunuyorum renktasllar)

Bence tas catlasa 7-8 milyon avroluk bir forvet ,2-3 milyon arasi bir defans yada bir orta saha oyuncusu ama en azindan biri bonservissizdir

Üst Alt