Transfer edilemeyenler listesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer edilemeyenler listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar,

Şu foruma üye olduğum 1 haftalık süreçte elimden geldiğince içten ve dürüstçe yorumlar yaptım. Yapmayada devam edeceğim. Okuduğum okulda (Doğa), Cem isimli bir arkadaşımın babası sayın Süleyman Cendereli, Galatasaray'da transfer k.'sinde yedek üye. Arkadaşımdan aldığım bilgilere göre şu ana kadar transfer girişimlerimizden bir kaç tanesi;

Sezon başı Mallorca kalecisi German Lux'a teklif yapılmış, yanlız Mallorca çok yüksek miktarda para isteyince vazgeçilmiş.

Daha sezon ortasında R. V. Nistelrooy ile görüşülmüş. R.V.N, Şampiyonlar Liginde oynama koşuluyla gelebileceğini bildirmiş. Fakat Rijkaard gelmesine rağmen R.V.N'nin PSV'ye büyük ihtimal döneceğini söyledi.

Aurelio ile görüşülmüş ancak şu Türkiye'de oynarsa ödemesi gereken 5 milyon euroluk olay yüzünden vazgeçilmiş. Alınmak istemesinin sebebi zaten bonservizsiz oluşuymuş.

Gökhan Zan ile kişisel olarak sezon ortasında anlaşılmış.

Mehmet Topuz için 3 milyon euro sezon ortasında önermişiz. Kayseri reddetmiş.

Arda'ya Everton'dan 6.5 M.$ ve Wolsburg'dan 3 M.$ teklif gelmiş... Reddedilmiş...

Haldun Üstünel, acaip derecede İnter'li Queresma'yı takıma katmak istiyormuş. Yönetim olarak 15 M.$'ı bile gözden çıkarmışlar. Ancak Porto en az 35 M.$ diyince mecbur vazgeçilmiş...

Bir şeyler öğrendikçe yazmaya devam edeceğim...

Saygılar,

Cevap: Transfer Listesinden Bir Kaç Madde...

Merhaba arkadaşlar,

Şu foruma üye olduğum 1 haftalık süreçte elimden geldiğince içten ve dürüstçe yorumlar yaptım. Yapmayada devam edeceğim. Okuduğum okulda (Doğa), Cem isimli bir arkadaşımın babası sayın Süleyman Cendereli, Galatasaray'da transfer k.'sinde yedek üye. Arkadaşımdan aldığım bilgilere göre şu ana kadar transfer girişimlerimizden bir kaç tanesi;

Sezon başı Mallorca kalecisi German Lux'a teklif yapılmış, yanlız Mallorca çok yüksek miktarda para isteyince vazgeçilmiş.

Daha sezon ortasında R. V. Nistelrooy ile görüşülmüş. R.V.N, Şampiyonlar Liginde oynama koşuluyla gelebileceğini bildirmiş. Fakat Rijkaard gelmesine rağmen R.V.N'nin PSV'ye büyük ihtimal döneceğini söyledi.

Aurelio ile görüşülmüş ancak şu Türkiye'de oynarsa ödemesi gereken 5 milyon euroluk olay yüzünden vazgeçilmiş. Alınmak istemesinin sebebi zaten bonservizsiz oluşuymuş.

Gökhan Zan ile kişisel olarak sezon ortasında anlaşılmış.

Mehmet Topuz için 3 milyon euro sezon ortasında önermişiz. Kayseri reddetmiş.

Arda'ya Everton'dan 6.5 M.$ ve Wolsburg'dan 3 M.$ teklif gelmiş... Reddedilmiş...

Haldun Üstünel, acaip derecede İnter'li Queresma'yı takıma katmak istiyormuş. Yönetim olarak 15 M.$'ı bile gözden çıkarmışlar. Ancak Chelsea en az 35 M.$ diyince mecbur vazgeçilmiş...

Bir şeyler öğrendikçe yazmaya devam edeceğim...

Saygılar,

Yalan olduğu son yazdğından belli. Quaresma'nın bonservisi Inter'de.

Cevap: Transfer edilemeyenler listesi...

Sana yalancı demek istemedim ayrıca yanlış anlaşılmasın bilgiler yanlış gibi geldi

Quaresma için şu an transfer girişiminde bulunsak yine aynı şekilde abartılı da olsa 15 m $ versek İnter'e öyle bir kabul ederler ki. Ama ben takımımda görmek istermiyim kesinlikle hayır. Bir Babel'i seçerim Quaresma yerine. Madem o kadar para çok alsınlar Babel'i işte.

İyide Quaresma 1 sezon olmadı sezon ortasında Inter'den kiralandı Chelsea'ye. Yani Chelsea Porto'dan kiralamadı;)

Bende ne diyorum. Chelsea ye kiralık gitmeden önce. Yani İnter'de almadan önce hocam. Biz 15 verelim derken 35 istiyorlar. İnter'de zaten bir oyuncu ve 25 milyon küsaratla Quaresma'yı satın alıyor. ;)

Quaresma için şu an transfer girişiminde bulunsak yine aynı şekilde abartılı da olsa 15 m $ versek İnter'e öyle bir kabul ederler ki. Ama ben takımımda görmek istermiyim kesinlikle hayır. Bir Babel'i seçerim Quaresma yerine. Madem o kadar para çok alsınlar Babel'i işte.

Liverpool ile anlaşıldı mı bilmiyorum. Ancak Babel'in "en fazla kiralık giderim" gibi bir tribi olduğunu öğrendim... İngiltereden ayrılmak kesinlikle istemiyormuş. Ama doğrusu Haldun Üstünel'in tam bir Quaresma hayranı olduğunu söyledi. Yönetimden üyeler ve bazı futbolcular kendi aralarında floryada bir gün maç düzenlemişler. Ve Haldun Üstünel Quaresma forması ile gelmiş.

Liverpool ile anlaşıldı mı bilmiyorum. Ancak Babel'in "en fazla kiralık giderim" gibi bir tribi olduğunu öğrendim... İngiltereden ayrılmak kesinlikle istemiyormuş. Ama doğrusu Haldun Üstünel'in tam bir Quaresma hayranı olduğunu söyledi. Yönetimden üyeler ve bazı futbolcular kendi aralarında floryada bir gün maç düzenlemişler. Ve Haldun Üstünel Quaresma forması ile gelmiş.

Valla Haldun Quaresma hayranı diye transfermi yapılır yani. Hem gerekte yok zaten. Lincoln'den daha beter sorunlu oyuncu. Ne İnter'de ne Chelsea'de, ne de zamanında Barcelona'da dikiş tutturamadı. Kısacası büyük takım oyuncusu olamıyor pek. Diyeceksiniz Galatasaray bu takımlar gibi mi filan. Haklısınız derim tabiki de. Ama bu adamı almak kumar oynamaktan da ötedir. Hem o kadar para saç hem de tutmasın transfer. O zamanki sonuçlarını düşünemiyorum bile işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt