Transfer kapandı mı ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer kapandı mı ?

Cevap: Transfer kapandı

Transfer kapanmaz bence.Başkanımızın bize ve medyaya bir sürprizi daha var gibi geliyor bana :D

Adnan Polat yem atti bence. Yonetimin yeni taktigi bu. Baktilar medyadaki yalan haberlerle basa cikamayacaklar, onlar ugrassin diye yem atiyorlar. Medya bu yalan haberlerle mesgul olurken, aniden Kewell, Baros, Keita transferleri yapiliyor.

Arkadaşlar Keita'dan başka adam akıllı kimi aldık ya. Kalıbımı basarım tanınmış veya tanınmamış 1 veya daha fazla transfer olacak burayada yazıyorum.Haldun Üstünel daha dün dedi çalışmalarımız oluyor diye!!

Herkes anlamak istediği gibi anlamış ama ben zaten transfer kapandı başlığını olumsuz bir başlık diye açmadım. Sadece bundan sonra beklentiye girmeyelim ama transfer olursa da seviniriz diye düşündüm. Mızmız çocuklar gibi ağlayacak değilim başka transfer yok diye.

Benim anladığım limitlere gelmişiz. Bundan sonra transfer ancak çok çok zor ihtimalle olabilir. Genç oyuncu dedi zaten. Yıldız transfer diye sordu. O da olmaz dedi. Bugün genç yıldızlar 6-7 milyon€' dan başlıyor. Demek ki böyle bir oyuncu alma ihtimali yok. O zaman nedir? Belki 1-1.5 milyon€ arası seneliği olan ve bonservisi elinde veya düşük bonservisli oyuncu alabiliriz demektir bu.

şimdi transfer sezonu bitse herkes aldığı ile kalsa 18 takım içerisinde en iyi biziz 2.beşiktaş 3.sivas 4.fenerbahçe

niye ki bizm kadromuz bütün lig takımlarından daha iyi.

Transfermarkt.de mi referans? :rolleyes:

Geçen seneden farklı De Sanctis, Meira ve Lincoln'ün yerine konulan isimler Keita, Zan ve Franco. Nasıl oluyor ki daha iyi? Bir de 4-3-3'ün getireceği sancılar olacak.

Şu anda lig maratonu için BJK ve FB'nin kadrosu kesinlikle daha iyi. TS'de de yeni hoca geldi, uyumunu görmek gerek.

demek ki,

Rijkard eksik mevki görmemiş takımda ve bu yüzden aranılan bi mevki ve oyuncu yok, bu amaçla transfer kapanmıştır..

Ama Polatın demek istediği, bi yerde çook ucuza yetenekli bi genç görürsek almayı düşünebiliriz, hiçbir kulüpte transfer bitmez..

eksik mevki yok diye scoutlar geri çağrılacak değil..

Üst Alt