Transfer kapandı mı ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer kapandı mı ?

Cevap: Transfer kapandı

bu konuyu görmeden ben de benzer bir konu acmıstım :/ nese ben de baskanın acıklamalarından tam tersı bır hava ve yorum cıkardım bence önemli bir isim katılacak :)

Gayet kaliteli bir kadromuz var ama mutlaka Neill'da alınmalı.Hazır bonserviside elinde.Kaçmaz böyle fırsat

Başkan genç birisi olursa alabilirz dediğinde, aklıma lucas biglia ve lucas leiva geldi birden.ikisinden birini alırız umarım

Haldun Üstünel çalışmalarımız devam ediyor dedi. Bence Keita'dan daha büyük bir transfer gelecek.Görürsünüz Rijkaard 1 tane Hollandalı getirecek...

Bunu söylemesinin bir amaci vardi mutlaka..Bi stratejisi vardir..

Ben hatta 1 den fazla transfer olacagini düsünüyorum hala...

Kesin kapatsalardi bir daha paragraf acmazdi.

Lincoln´den kurtulmamiz iyi oldu..Belki de takimin ruhunu kaybetmesindeki en büyük etkendi..Yapilan ayricaliklar, taninan tolerans, taraftarin Lincoln´e tutumu, oyunculari asiri derecede rahatsiz etmis olabilir. Yatmasina 3.5 Milyon alan bir futbolcuyla ayni kadroda bulunmak cok zor.

Taraftarin beklentisini azaltti Adnan Polat..Daha rahat calismak icin....

"Hayat biter GALATASARAY'da transfer bitmez..!!" :D ;) Transfer bitti diye söylüyor ki basının sallamalarından kurtulmak için.. Zaten bunları çözmek için basın harıl harıl çalışıyodur ve muhtemelen sıkıştırıyorlar falan.. Böyle dediler ki ümidi kessinler falan diye.. Bence stoper kesin alıncak bi tane ;) Süpriz olabilir dedi zaten Adnan bey..

Ali Kırca ozaman transfer kapandı dedi.Başkanımız da süprizler olabilir dedi ;):).Yani transferin kapanmadığını anlıyoruz;):).

Eğer başkanımız doğru diyosa hata bence defansa iyi oyuncu lazım sağ bekimiz yok baros alternatifi yok nasıl transferi bitirirler anlayamadım

Başkanın öyle demesinin nedeni basını uzak tutup rahatça transferleri halletmek olabilir.Aslında Haldun Üstünel de öyle yapıyo ama bir strateji olabilir söylediği.

Üst Alt