Transfer Komitesi, Eli Boş Dönüyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Komitesi, Eli Boş Dönüyor!

Arkadaşlar sözlükten gurpegiyi takip edin.. 1-2 önce herkes alan kesin derken " kızmayın ama o iş henüz bitmedi" gibi birşey yazmıştı.. Devamında da demba ba haberleri çıkmıştı Galatasarayda diye hatta o ara başakşehirin adı geçmiyordu transferde.. Yine bu arkadaş "ben başakşehire anlaştı diye biliyorum" dedi ve 1 gün sonra başakşehire gitti..
Sağolsun sayesinde kolpacıları sallamıyorum bile

düşünsene boş geliyorlar diye protesto için diziyorlar havalimanına taraftarı içerden pato ve alan ile çıkılıyor taraftar karşısına. şu ters köşeleri yapsalar acayip zevk alır taraftar. :D

çok şey etmeyin artık yaw sanıyorum kendimizi forvetsizliğe alıştırmamız lazım.

Arkadaşlar sözlükten gurpegiyi takip edin.. 1-2 önce herkes alan kesin derken " kızmayın ama o iş henüz bitmedi" gibi birşey yazmıştı.. Devamında da demba ba haberleri çıkmıştı Galatasarayda diye hatta o ara başakşehirin adı geçmiyordu transferde.. Yine bu arkadaş "ben başakşehire anlaştı diye biliyorum" dedi ve 1 gün sonra başakşehire gitti..
Sağolsun sayesinde kolpacıları sallamıyorum bile
forumumuza davet edelim

bu arada masaya albayrak la otursam ve bana ihtiyacları olduğunu bilsem acayip paraları bende isterim. adamın tipi gel beni kazıkla diye bakıyor zaten. bu adamı transfer bitirsin diye gönderdiler.

şimdi şöyle de bir durum var oynadığı kumar tutsaydı para ikiye katlayacaktı ve Alan + Pato 2 transfer yapacaktık
ama kazanamadı para sıfırlandı o yüzden forvet yok. Oyun bu sonuçta kazanmak da var kaybetmek de adı üstünde

Aha iste tam da bekledigim haber buydu.

Haberde ufak bir yanlislik var ama, Apo elleri bos degil baska biseyi tutarak geliyor.

Sizin yapacaginiz is buydu iste, abv rezil herifler.

Üst Alt