Transfer Nöbeti #1 | 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kolpa da olsa Fenerbahçe için De La Cruz ve Eren Elmalı ismi geçiyor. Hele Eren Elmalı bizim için de olması gereken adamlardan. De La Cruz’un ise sözleşmesi bitiyormuş. İsmini baya duyuyordum ama nasıl bir futbolcu bilmiyorum.

Burney küme düşerse eğer Wout Weghorst için bir şansımızı denemek lazım. Mesela dün Adana Demir karşısında toplam 20 şut çekip, 7 korner kullannmış, toplam 27 orta yapmışız ceza sahasına. Bundan önceki galibiyetlerimiz Altay ve Malatya karşısında da çok farklı değildi durum. Altay karşısında 14 şut çekip 6 korner kullanmış ceza sahasına 24 orta yapmışız. Malatya karşısında 19 şut çekip 6 korner kullanmışız ceza sahasına 21 orta yapmışız

Oynamaya çalıştığımız oyunda dün Gomis in yaptığı gibi ceza sahasında gelen topları tekte bitirebilecek bir forvet gerekiyor

Burney küme düşerse eğer Wout Weghorst için bir şansımızı denemek lazım. Mesela dün Adana Demir karşısında toplam 20 şut çekip, 7 korner kullannmış, toplam 27 orta yapmışız ceza sahasına. Bundan önceki galibiyetlerimiz Altay ve Malatya karşısında da çok farklı değildi durum. Altay karşısında 14 şut çekip 6 korner kullanmış ceza sahasına 24 orta yapmışız. Malatya karşısında 19 şut çekip 6 korner kullanmışız ceza sahasına 21 orta yapmışız

Oynamaya çalıştığımız oyunda dün Gomis in yaptığı gibi ceza sahasında gelen topları tekte bitirebilecek bir forvet gerekiyor

Adam Corona asisina karsi ve biraz fazla komplo teoriciydi diye hatirliyorum. Üstüne takim arkadaslari ile iliskisi acayip boktanmis diyorlardi. Kendini hepsinden üstün görüp, kendisini cok begenen ve takim arkadaslarindan uzak takiliyormus transfer olmadan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt