Transfer Nöbeti #11 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 479 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fred mi Ndombele mi

• Fred

• Ndombele

• İkisi de gelmesin

• İkisi de gelsin

• Ben sonuç görmek istiyorum

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu transferleri yapıyoruz güzel ama inşallah kulübün geleceğini zora sokmuyorlardir maaş bütçesi ciddi arttı ve zarar çok arttı ffp kurtulan kadar çok çektik ülkede Euro bulunduğu durum da ortada yeniden ffp falan gelmesini kimse istemez borcun da aşırı artmasını da

TECNO KF6p cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aysal ve Terim döneminden ders almak lazım biraz. Kadro dengesizce şişmesin. Çok fazla klas oyuncu alınca otomatikman iyi oyun çıkar anlamına gelmez.

Defansif anlamda sorun sol tarafta. sağa 3 tane defansif oyuncu da koysan sol taraftaki açığı kapatmaz. Tersine defansif bir sağ kanat oyuncusu ile sağda da üretkenlik sorunu oluşacak. Takımın en potansiyelli oyuncusu da olsa Boey'in hücum katkısı yok denecek kadar az. Tek taraftan hücum edelim, tek taraftan da savunma yapalım gibi bir düşünce denge değil dengesizlik yaratır.
İşte bunu anlayamıyor arkadaşlar.
Bizim takım savunmasında sıkıntı var.hala bireysel olarak rashicanin geriye gelmesinden bahsediyorlar.
Mantık olarak bizim sol kanata defansı iyi bir kanat oyuncusu almamız lazım.

Yunus’un ayrilmak istemesini normal karsiliyorum

Gecen sezon az cok sampiyonlukta katkisi oldu

Artik avrupa’ya gitmek isteyebilir cünkü bizde forma sansi her gecen gün azaliyor

Zaha zaniolo Kerem

Ve

Rashica Mertens baris

Gibi bir rotasyon da disarda kalacak yunus

Yetenek ve performans olarak yunus’u begeniyorum ama ne yazik ki tam kadro oldugumuzda anca kupa maclarinda oynayabilir

Satilmasi hem kulup adina hem de yunus adina daha hayirli bir is olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt