Transfer Nöbeti #14 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 milyonluk herif, taş çatlasın 20ye düşürelim, bizde o parada yok ki. Kiralık gelmek istese yine kapısında sıra oluşur bence. Klas oyuncu. Yardıra yardıra dripling yapan birisi, pasları ve savunmasıda çok iyi. Kanatken OOS olan birisi, ama kanat oyuncusu gibi göbekten gidiyor. Çok zekide oyuncu. Şutları çok iyi, çalımları çok iyi. 24 yaşında birde. ben west hamın bırakmak istemesine çok şaşırdım takip edemediğim için, acaba sakatlık falan mı var dedim.

çok ilginç yalnız torino!!!! ispanya fransa bu oyuncuyu kaçırmaz gibi artı torino oyuncunun istediği paralara çıkamaya bilir.
Şöyle bir göz gezdirdim, 2.4 maaşı varmış ve Torino bu miktarlara çıkmakta zorlanıyormuş vs vs. Torino kiralık istiyor sanırım, westhamda satmak istiyormuş. 3 milyon kiralama 14 satın alma önerimiz var diye sallamışlar ama hadi hayırlısı. Bu herif gelecekse Nelson satılabilir :asd:

Şöyle bir göz gezdirdim, 2.4 maaşı varmış ve Torino bu miktarlara çıkmakta zorlanıyormuş vs vs. Torino kiralık istiyor sanırım, westhamda satmak istiyormuş. 3 milyon kiralama 14 satın alma önerimiz var diye sallamışlar ama hadi hayırlısı. Bu herif gelecekse Nelson satılabilir :asd:
Vlasic iyi oyuncu buralara düşmez gibi ama toreira içinde buralara pek düşmez demiştim yönetim acayip iyi iş çıkardı. uefa dan gelecek para muhabbeti falan vardı 17 mil.gibi yanlış hatırlamıyorsam. artı marcaodan gelen para birde dikkatimi çeken gönderdiğimiz oyuncuların opsiyonları önümüzdeki seneye. bu seneye iyi para harcıyorlar . mertens sanchez falan filan değişik bir strateji izliyoruz. artı iki defansıda satmak ne kadar mantıklı o tartışılır.

Vlasic iyi oyuncu buralara düşmez gibi ama toreira içinde buralara pek düşmez demiştim yönetim acayip iyi iş çıkardı. uefa dan gelecek para muhabbeti falan vardı 17 mil.gibi yanlış hatırlamıyorsam. artı marcaodan gelen para birde dikkatimi çeken gönderdiğimiz oyuncuların opsiyonları önümüzdeki seneye. bu seneye iyi para harcıyorlar . mertens sanchez falan filan değişik bir strateji izliyoruz. artı iki defansıda satmak ne kadar mantıklı o tartışılır.
Ben nelsonun gitmesine kati surette karşıyım, ama söz konusu Vlasic olunca duygularım değişebiliyor :asd:

Tudor insallah Cengizin anasına falan söver yönetimde Tudorun yanında olur Cengoyu hep bizde oynarken görmek istemisimdir

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kavga ettiği topçulardan biri de Cengiz. Sürekli kanat beki oynamak zorunda kalacağını söyleyip, savunmaya daha da önem vermesi gerektiği konusunda çok zorluyormuş onu da.

Ama Longoria çıkıp ‘’Hocayı ben seçtim, beğenmeyenler için de transferleri konusunda yardımcı olabilirim’’ dedi.

Bence evander gelmeli, bu kadar tecrübelinin yanına bi genç gider

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Katılıyorum, Evander gibi belli bir seviyede kendini göstermiş ama bir iki level daha üste çıkabilecek potansiyeli olan oyuncunun o eşiği atlayabileceği bir kadro kurmuş olabiliriz şu an. Genç bir 8-10 numara ne ister? Yanında/arkasında hem temposu eksik kalmayacak hem tecrübeli merkez orta saha partnerleri ister, önünde bağlantı oyununda usta bir santrafor ister, hem hızlı hem skor yapabilen, savunma arkasına sarkmayı seven ve dar alanda al ver yapabileceği kadar teknik ve hareketli kanatlar ister. Torreira geldi varsayımıyla hepsi gayet mevcut bizde.

Burada tek soru işareti kendi çalışkanlığı ve mental dirayeti kalıyor. İster istemez baskı altında olacak, hatalar yaptığında baskıya rağmen takılmayıp özgüvenle devam edebilirse, ve ayrıca dediğim gibi kafayı da futbola verip çalışırsa sahne onun için kurulmuş gibi resmen. Onun yerinde olsam paradan bağımsız keşke gitsem şu takıma derdim.

Katılıyorum, Evander gibi belli bir seviyede kendini göstermiş ama bir iki level daha üste çıkabilecek potansiyeli olan oyuncunun o eşiği atlayabileceği bir kadro kurmuş olabiliriz şu an. Genç bir 8-10 numara ne ister? Yanında/arkasında hem temposu eksik kalmayacak hem tecrübeli merkez orta saha partnerleri ister, önünde bağlantı oyununda usta bir santrafor ister, hem hızlı hem skor yapabilen, savunma arkasına sarkmayı seven ve dar alanda al ver yapabileceği kadar teknik ve hareketli kanatlar ister. Torreira geldi varsayımıyla hepsi gayet mevcut bizde.

Burada tek soru işareti kendi çalışkanlığı ve mental dirayeti kalıyor. İster istemez baskı altında olacak, hatalar yaptığında baskıya rağmen takılmayıp özgüvenle devam edebilirse, ve ayrıca dediğim gibi kafayı da futbola verip çalışırsa sahne onun için kurulmuş gibi resmen. Onun yerinde olsam paradan bağımsız keşke gitsem şu takıma derdim.
Kesinlikle çok güzel yorum altına imzamı atıyorum

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kovalera yıllardır bi işe yarasın bize uruguaylı topçu getirsin milli takımdan

karakullukçu, adnan januzaj türk statüsünde oynuyor olabilir demiş ne kadar maaş ister acaba bir de 10 no oynar mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt