Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 476 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mizaha bir kenara birakarak, durum degerlendirmesi yapiyorum.

25m euro harcatip, bu kadar kotu kadro nasil da kuruldu inanamiyorum gercekten. Cicaldau ve Morutan en cok ben ve @Sami Karakoc savunduk ama, harbiden gercekten agirligina bir turlu koyamadilar.

Benim en cok delirdim ve sinirlendim nota su. Bu takim Fernando Reges gittikten sonra, sirti donuk 6 numara diye bagiriyordu, ve hala en kritik mevki bos suan. Taylan Antalyali, Erzurum'da 10 numara oynamis bir oyuncu, sen buna bir top class 6 numaraya ceviremeszin, bu imkansiz. Berkan geldiginden beri surekli kotuye gidiyor.

Sebebi se, senin teknik ekibin okadar kotu ki, bu oyunculari gelistirmeleri imkansiz ote. Daha adamlar baska takimlarda, calismamis hoop direk yardimci antrenor teklifi gidiyor, bunun adi biatcilikdir.

Pep burda, antremanda Raheem sterlinge nasil taktik veriyor bakin, ustelik ayni seyi uygulayip ayni teknikte atiyor.

Kadro muhendisligi gercekten berbat yapildi, zaten eleman kariyer boyunca buna 2 kere yapmis. 2004 canaydin donemi, ve simdiki donem. Ikisinde sicip sivamis ve enkaz birakmis.

Okan
Boey - Marcao - Kaan - Pva
Pulgar
Ocampo - Gedson - Vilhena - Kerem
Mohammed
Su kadro cok rahat ama cok rahat kurulabilirdi. Nelssona cok severim, cokta iyi oyuncu ama bizim 7m euroya bir stopere gomme luksumuz yok. Gedson zaten gelmeye dunden razi, Vilhena gibi bir sol ici oyuncusuna nasil kacirirsin bu baska fiyasko. Espanyol adami bedava kiraladi ve cuzi bir satin alma var, gercekten inanilmaz. Bu kadroda tek maliyetli oyuncu, 6 numarada oynayan Erik Pulgar, Fiorentina da az zaman aliyor. Bu oyuncuya 7-8m euro bandinda alabilirdin.

16 yasindaki futbol sever, elemandan cok daha iyi kadro kurardi. Yazik oluyor kos koca camia'ya.

Bence yönetim 2-3 tane kaliteli transfer yapıp gidişata göre seçim kararı alabilir. Transferle sonuçlar düzelirse devam ederler kötü sonuçlar devam ederse seçime gidecekelr gibi duruyor. Kaotik ortamdan bıktım vallahi

Taraftar: Galatasaray'a tekrar Fatih hocayla gelseniz pozitif yansır bu nasıl olur ?

AA: Şimdi nasıl söylesem bilmiyorum şu an Galatasarayda bir yönetim var bize yakışan onlara destek olmalıyız. Yönetimde olmasam da desteklemem gerekir. Gs zor durumda galatasaraylıyım diyen herkes Galatasaray'a el uzatmalı destek olmalı
Adam gercek Galatasarayli bu adama bile taraftar bok atti bu yuzdende hakli zengin bir adam neden Galatasarayin Ergen Taraftariyla ugrassinki verir disardan destegi bakar dalgasina su taraftarda kendine ceki duzen versin.

Torrent geldikten sonra takımda gözle görülür bir ilerleme var. Bakmayın Hatay maçındaki mağlubiyete bana göre iyi oynadık. Şöyle ki ilk yarıda 1-0 öndeyken 1 penaltı kaçırdık, sonra 1-1 iken 2-1 önde bitirdik devreyi. Fatih Terim olsa 90 dakikada 1 gol zor atardık. Hatay gibi deplasmanda ilk yarı 2 gol atıp 1 penaltı kaçırmak büyük bir olay bence. Tek sorun 2. yarıda sistemi değiştirmek ve Halil'i çıkartıp Aytaç'ı alarak 4-6-0 oynamak oldu. 2. yarı çok kötü bir oyun sergiledik. İlk yarıda oynadığımız iyi oyunu 90 dakikaya yaymamız lazım. Bir de bu takım çok kolay gol yiyor. Çok kolay kontra atak yiyor. Buna bir çözüm bulmalıyız. Bir maçta 4 gol birden yenir mi ya bir o kadar da kaçırdılar. Torrent bence hücumdan ziyade asıl defans işine çalışsın. Bu kadar gol yememizin asıl nedeni orta sahada süpürücü bir oyuncumuzun olmaması. Yoksa Marcao ve Nelsson sadece ligin değil Avrupa'nın bile en kaliteli defans oyuncuları arasında.
Ilk yarida Hatay bize 5 tane atabilirdi cok kacirdi

Senin gibiler de bunu buraya taşıyor.

Falcao ile Diagne'yi sokup sonra boku ftye atarken yoktu di mi soygun, takımı forvetsiz, orta sahasız sezona sokarken de yoktu.

Senin olayını da anlamak güç, GS ile ilgili tek olumlu postun yok, Yiğit, Adnan, Dursun, Abdürahim gibi adamları övüyorsun, lol.

Terim istemeden pizza kuryesi giremezdi Florya’ya. Diagne ve Falcao’u Terim istedi, Gedson’u, Yedlin’i, Halil’i, Kerem’de, Marcao da o istedi. Oynatmayı bileyince Terime yazıyor, sakat kötü çıkarsa Apoya/Cengize yazıyordu.

Ben burda Apo fanboyluğu yapmıyorum ama halimiz ortada. Terim’ın transferlerini gördük, 2003-2004 olayının aynısı. Günah keçisi Apo’da yok.

Maksatım seçim filanda değil, sezon bitti artık Burak kalsa kalmasada çok bir şey değiştirmez.

Terim istemeden pizza kuryesi giremezdi Florya’ya. Diagne ve Falcao’u Terim istedi, Gedson’u, Yedlin’i, Halil’i, Kerem’de, Marcao da o istedi. Oynatmayı bileyince Terime yazıyor, sakat kötü çıkarsa Apoya/Cengize yazıyordu.

Ben burda Apo fanboyluğu yapmıyorum ama halimiz ortada. Terim’ın transferlerini gördük, 2003-2004 olayının aynısı. Günah keçisi Apo’da yok.

Maksatım seçim filanda değil, sezon bitti artık Burak kalsa kalmasada çok bir şey değiştirmez.
İyi oldu mu Terim aldırdı kötü çıktı mı ben istemedim andone mitroglu cagne adem Falcao bunların hepsini yönetim almış hocaya sormadan yerseniz.
Kac orta saha geldi beğenmediğimiz ndiaye beğenmediğimiz mariano gomis yeri dolmadı hocaya 150 milyon dolar da versen gene başaramazdi Cenk Ergün tudor dursun Özbek o takimi kurmasa şampiyonluk hayal olurdu

Son güne kadar forvet almazsan takım koca devre forvetsiz oynamışken bir daha forvetsiz oynamayı göze almaz.

Falcao konusunda da Terimin ettiği laf belli, Falcao'yu bize kimin soktuğu da belli.

Seninki x kişiye düşman olmak için onunla arası bozuk olanları övmekten ibaret. Samimi olsan herkesin defosunu yazarsın.

Diagne transferinin de Falcao transferinin de sorumlusu Albayraktır, kongrede gel bu soktuğun kazığı çıkar dediler, o kadar Galatasaraylıki onu bile yapmadı.

Bu konuda heyecan kalmadi. Yeni konudan devam:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt