Transfer Nöbeti #2 | Ocak 2022 Arşiv - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam iyi Galatasaraylı ve iyi taraftar olabilir
Emekleri de vardır
Ama kaç transferden eli boş döndü, bugün başlığında da konuştuk gidip Diagne'ye 13 milyon verdi
Şimdi böyle konuşup geri dön felan diyorlar
Hadi abi ya...
geri dön diyen fırıldakların yüzde 90 ı terimle ters düşen mustafa cengizle neden yolları ayırmıyorsun apo başkan diyen rüzgargülleri

Abdurrahime çok kızdığım çok da sövdugum dönemler oldu özellikle transfer konusunda ama Galatasaray başkanını berbat bir başkan olduğunu çok iyi bildiği halde makamina saygısından kulübüne sevgisinden ezdirmedi helal olsun

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
2. Başkan pozisyonunda değil ama daha düşük bir yönetici pozisyonunda her zaman yeri vardır. Transfere de karışmaması gerekir.

Tamam iyi Galatasaraylı ve iyi taraftar olabilir
Emekleri de vardır
Ama kaç transferden eli boş döndü, bugün başlığında da konuştuk gidip Diagne'ye 13 milyon verdi
Şimdi böyle konuşup geri dön felan diyorlar
Hadi abi ya...
Adam 8 sene yöneticlik yaptı 6 kere şampiyon oldu takim. Apo olmadan ft’de çöküyor.
Bu arada Luce ilede baya iyi uyum içindeydi.

Mustafa Cengiz Apo´yu resmen kalkan etti yillarca, buna ragmen Apo´nun Baskan´in önünde durmasiyla vijdanli bir Adam oldugunu göstermistir.

AA: Geçen sene bir haykırışım vardı Adalet diye bağırıyordum, inanın şu birkaç gün içerisinde aynı çağırışı yapabilirim, keremin pozisyonunu anlamak mümkün değil.

maçı tekrar izledim, Keremin reklam panolarına yapıştığı pozisyonda penaltıydı. pozisyon tam da hakemin önünde oluyor.

ben bu pozisyona dikkat etmemiştim. kereme geliyor direkt herif topla falan alakası yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt