Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti | 2009/10 - ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ligtv'de hala son dakika haberi geçiyor; Adnan Polat 1 saat önce Bursada Bursaspor Baskanindan Sercani resmen istemiş..

Cevap: # Sercan Yıldırım

2-3 günlüğüne yurt içi transfere de Haldun Üstünel baksa olmaz mı acep?Çok zor değil istediğim şey? :)

Fenerbahçe, Bursaspor'un genç golcüsü Sercan Yıldırım için yeşil-beyazlı kulübe resmi teklifte bulundu.

İki kulüp arasında yıldız futbolcu için pazarlıklar sürerken, Bursaspor'un Sercan için önce 9 milyon Euro bonservis bedeline ek olarak Önder Turacı, Deniz Barış ve Vederson Gökçek'ten birini istediği, ancak teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın transfer karşılığı alınacak oyuncuların maliyetinin yüksek olması nedeniyle bu futbolcuları istemediği öğrenildi.

Fenerden 9 milyon + oyuncu istemişler, hadi hayırlısı... :)

Çok isterler sercan için..

Tek şansımız elimizde ki oyuncu profili...

Aydın + mehmet güven + volkan + 4 milyona olabilirse bizikiler hayır demez gibi..

Ama bursa spor da elınde ki 2 yetenekten birini nakit karşılığı satmak ister ..

Çok zor görüyorum bu işin sonuçlanması ama bence şuan için türkiyenin en çok değerlenecek futbolcusu.. Teknik heyetimizin elinde 2 yılda süper yıldız olabilir..

Kaliteli yerli oyuncuları rakibe kaptırmamak lazım bu sene ve seneye murat ceylan, ismail köybası,sercan,volkan,ahmet arı,ufuk ceylan,sezer öztürk vb gibi oyuncuları almak lazım gerekli olan yerlere

9 milyon en uç noktadır beyler.Sıkı pazarlıkla 2-3 oyuncu + 4 milyon € gibi bir paraya çok rahat bağlanır.2-3 oyuncu bizim için sorun değil de asıl sorun 4 milyon € verebilir miyiz?

Az once forumda Baros'u yedekleyecek oyuncu almaliyiz diyordum. Van Nistelrooy topicinde. Ilk tercihim Sercan olur diyordum. Yanliz Bursa'nin yuksek maliyet isteyecegi yuzunden transferinin olmayacagini izah ediyordum. Adnan Polat bakalim ne onerecek Bursaspor'a Sercan icin. Gercekten cok istiyorum Sercan'i takimimizda. Adnan baskan gitmis ise, sonuclandirabiliriz. Umarim olur.

Sercan ise hic dusunmeden gelmeli. Nedeni ise Rijkaard. Fenerbahce'ye gider ise kendini harcar. Ilhan Parlak gibi. Bize gelir ise, Rijkaard'in 4-3-3 sisteminde, Baros'u yedekler. Ftk maclarinda oynar, Baros iyi performans vermez ise oynar. Umarim Sercan'da diger Bursaspor'dan aldigimiz Mustafa Sarp gibi ikinci transferimiz olur.

Not: Konular nezaman degisti yahu ? Yanlis yere attim Sercan hakindaki gorusumu.

Yerli transferlerle Andan Sezgin ilgileniyordu, Sezgin beceremez bu işi ama, Polat Başkan el attıysa koparır. Tüpçüye benzemez o !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt