Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1) - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti | Açılış

benim anlamadigim carlinhos'tan baska sol bek yok herhalde? birinde israr edince o isimde takilip kaliyoruz biraz gözümüzü acip baksak daha iyi 20-30 sol bek bulunur..

Ynt: Transfer Nöbeti | Açılış

Ronaldo ve Nani'nin ilk 100 EPL maçı kariyeri

y9aryjez.jpg

bizimle ilgisi yok belki ama söylemek istedim holmen bjk la anlaşmış doka yıda trabzon ve sivas istiyormuş twitterda konuşulanlar

2 sene önce solda Arda ortada Diego'yu hayal ederken Atletico ikisini de almıştı.Şimdi Arda'yla Burak'ı hayal ediyoruz.Arda Atletico'da kalıp üstüne Burak giderse çok kötü olur.

tek forvetli kanatlı sisteme dönmek için bence çok yerinde bir hamle olur. Ben burağın satılmasından yanayım. 4 2 3 1 cok daha ıyı oynuyoruz

Ben stopere hala murat akca'yi geri getirmemiz gerektigini dusunuyorum.

Benim gozumde semih'ten daha iyi bir yetenekti.

Henuz 22 yasinda ve semih'le zaman icerisinde efsane 2'li olabilirler.

Fatih hoca adam eder :yenieek:

Nedense hiç izlemedim ama carlinhos transferi bana sıcak gelmiyor.Adam 26 yaşında ve hiç brezilya dışına çıkmamış.Chedjou ise mantıklı transfer olur

o paralara atletıco daha busuru bulur. Agueroyu gonderdıler daha ıyı duruma geldıler nıtekım

Benim anlamadığım Manchester City'de dünyanın en iyi forvetlerinden 3 tanesi oynuyor, biri sürekli yedek kalıyor. Tevez-Agüero ikilisini bozmak için Falcao alınır mı? Üstelik Dzeko sürekli kenardayken? Tam anlamıyla saçmalık, şımarıklık.

Falcao tam Real Madrid'lik oyuncu aslında, dünyada bu kadar inanılmaz bir kadrosu olup da forvetleri bu kadar - nispeten - dandik tek takım Real Madrid'dir herhalde. Ama Atletico Real'e satmaz diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt