Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Transfer Nöbeti (2013 Yaz Dönemi ARŞİV 2)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk konudaki mesaj sayısı yeterli seviyeye ulaştığı için burdan devam ediyoruz.Hayırlısı olsun...
 
Cevap: Transfer NöbetiGeleneklere bağlı kalalım, GSC için transfer nöbetinin ilk sayfası her şeyden önemlidir.Edit: Q7 gibi karakter yoksunu adamları alıp takımın karakterini bozmaya gerek yok.
 
Cevap: Transfer NöbetiTrabzon'dan Emre Güral nasıl sizce...Hem Alman hem Buca altyapısı görmüş...TS faydalanamadı bu sene forveti olmadığı için ama oyuna girince muazzam işler yaptı..Fiziğide harika..[video=youtube;-4FWB5NrVyk]https://www.youtube.com/watch?v=-4FWB5NrVyk[/video]
 
Cevap: Transfer Nöbetihadi bakalım yerimizi alalım ilk sayfalarda :ayatollah: umarım gökhan inler ve nani gelir bu başlıkta :asd:
 
Cevap: Transfer NöbetiCarlinhos'un videosunu izledim ve hayran kaldim. Tam aradigimiz sol bek. Gelince büyük begeni toplayacak. eminim. Umarim transfer edilir :)Carlinhos sol bek olmasina ragmen en az 10 gol atar veya attirir. Skora katkisi müthis. Her an oyunun icinde. Eboue'den iyi.Carlinhos hem sag hem sol ayagini cok iyi kullaniyor. Yeri geldiginde sag bek bile oynar, sag acik sol acik farketmeksizin :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt