Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #12 - Sayfa 491 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cica bana snejderin ilk zamanları andırdı şahsen he onun kadar oynicak demiyorum yanlış anlaşılmasın fakat o tekte gördüğü aralar falan tam bir şino izlenimi yarattı bende yav uzaktanda çivilemeye başlarsaki uzaktan bol gol atan bi herif oldığu biliniyo zaten müyhiş birşey izleriz
Sinan yılmazın analizine göre 25 metre üzeri şut denemesi yapmıyormul kanka. Cica için birinci öncelik topu kaybetmemek diyordu, şutları genelde yay çevresi temiz pozisyonlarda deniyormuş. Bu mental farklılığını da hagi akademisindrn yetişmesine bağlıyor. Morutan mesela tam tersi bulduğu yerden şut atıyor önü boş mu dolu mu fazla umrunda değil ama cica da iş farklı, oyunu daha olgun

Vallahi uzun zaman sonra mutlu etti takım. Oyundaki dinamizm ve mücadelenin yüze yerleştirdiği gülümseme geçmedi hala. Bence Barış Kerem'in önünde. Gedson ortasaha ya kalite atlatır. En önce takımdaki ağırlıklardan kurtulunmalı. Maddi yükünü geçtim Terim ısrarla oynatıyor. Elinin altında olmasınlar. 😂

Yönetmeliğe göre, bir futbolcu sezona hangi no ile başlamışsa onla devam etmek zorunda. Feghouli mesela bu sezon hiç kadroya girmeseydi 10 no yu alabilirdi ama giydi artık bi kere 89 u, sezon sonuna kadar giymek zorunda. Morutan, Gedson, Halil ya da boş kalacak kurallara göre. Hoca farkında değil bence pozisyonel olarak 10 no yu kastetmediyse

Bende senin gibi düşündüm. Hocayı uyarmaları lazım o zaman ikidir söylüyor adam. Hatta yeni gelenler başka numaralar giyecek dedi. İçerden çözebiliriz 10 numaralı formayı diyor. Bence Geds10 yapıp isminde ki uyumla beraber markalaştırmamız lazım. İlla klasik forvet arkası giymek zorunda değil. Arsenal de Gallas filan giydi zamanında :)

Sinan yılmazın analizine göre 25 metre üzeri şut denemesi yapmıyormul kanka. Cica için birinci öncelik topu kaybetmemek diyordu, şutları genelde yay çevresi temiz pozisyonlarda deniyormuş. Bu mental farklılığını da hagi akademisindrn yetişmesine bağlıyor. Morutan mesela tam tersi bulduğu yerden şut atıyor önü boş mu dolu mu fazla umrunda değil ama cica da iş farklı, oyunu daha olgun
Cica çok özel bi yetenek değil morutan gibi fakat altyapısı müthiş dediğin gibi zaten çok özel yetenek olupta altyapısı iyi olan bize zor düşer
Özellikle orta saha alırken fundamentali yüksek herifler tercih etmeliyiz cica müthiş örnek buna first touch kalitesi,tek top yeteneği kalite saçıyor heriften bizim skor taraftarı pek beğenmedi lakin potansiyeli belli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt