Transfer Nöbeti #6 | 2023 Yaz Arşiv - Sayfa 463 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okan hocaya Halil konusunda güvenebiliriz. Hoca gittiği her takımda forvetlerden %100'ün üstünde bir performans alabiliyor. Eğer zarara uğratmayacak bir maliyeti olacaksa denenmesinde fayda olabilir. Muğdat, Seleznov, Vedat, Crivelli, Demba ba hoca bitmiş forvetlerin hepsini 2-3 kat öne taşıdı. Crivelli ile şampiyon olurken çift haneli skor katkısı aldı ki o adamdan 11 gol katkı alan hoca Halil'den 20 gol katkı bile alır.

Geçen sene Seferovic hariç Icardi, Gomis ve Barış 3'ünden de %100 katkı aldı. Seferovic'in önceki sezonda tamamen ritim kaybetmesi uzun sakatlıklar yaşaması da bunda etkili olmuş olabilir. Hazırlık kampında fırtına gibi oynuyordu belki sonrasında Icardi gelince tamamen saldı.

Eleme maçına kadar icardi dışında kimse gelmez oda tribünden izler maçı. Kazasız belasız orayı geçrsek 2 net adam daha alacağız belliki.

maca 12-13 gun kaldı.erden timur eksikleri cl ön elemesine yetiştirecegiz demişti 16 haziranda.

bakambuya kötü demiyorum,habere inanmıyorum.baya uzun iş sözleşme feshi varsa.sacma geliyo transfer iddiası.ne ara gelipte maca cıkacak?

zaten psv ile 18 temmuzda macları var.kadroya alındıgı an iş yalan cıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt