Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 432 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ricardo gibi Imbula gibi Acerbi gibi adamlara para versek hepsi yıllık 2.5 m tamam derler varsın bonservis harcayalım ama zımba gibi 3 adam almış oluruz 3 mevkiyede 5 10 sene adam aramayız muslera gibi.

Bizim almamız gereken oyuncu tipi muslera
22-26 yaşlarında Avrupanın ortalama takımlarında başarılı olmuş oyuncular

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Galatasaray gibi bir takimin en az 1 tane oyun kurabilecen, kademeye girebilen, sert, cevik, hava hakimiyeti olan stopere ihtiyaci vardir, buda Chiriches'tir, tam nokta atisi olur. Yanina lider bir stoper alinmasi lazim elbette, ama bu maicon denilen kepaze veyahut titi denilen anadolu ezigi degildir.
Maicon nasıl kepaze yahu o adam kral olur burada taraftar tapar kendisine.

xxxx MELO asamoah xxxx

bertrand traore ben arfa ( hirving lozano)

gomis

melo gitti diye birileri yine futbolcu oldu emre beleşoğlu başakşehirle şampiyonluğa oynadı senin yokluğunda , medya methiyeler dizdi her seferinde ... Kralın olmadığı yerde soytarılar ...

Chiriches'in gereksiz bir adam oldugunu herkes anlamis

Napoli bu sezon defans sorunu yasayan bir takimdi ayni bizim gibi

Napoli'nin chedjou'su

Chiriches'in gereksiz bir adam oldugunu herkes anlamis

Napoli bu sezon defans sorunu yasayan bir takimdi ayni bizim gibi

Napoli'nin chedjou'su

Futbol ve futbolcu bilgine daima güvenmisimdir. Bana kalirsa Chiriches'i de büyütmeye gerek yok. Napoli'nin 4.stoperini yerlere göklere cikarmaya gerek yok lakin bizim eldekiler Pescara'da bile oynayacak kapasiteye sahip olmadigi icin gelsin diyoruz her stoper icin.

Mümkün oldugu sürece 27 yas üstü oyuncu almamaya dikkat etmeliyiz. Bize imza atan en az 3-4 senelik atiyor ve elimizde patliyor sonra.

Muslera geldiginde 25 yasindaydi ve simdi tik diyor mu? Biz kaleci ariyor muyuz? Hayir.

Sneijder bize 28'inde geldi, simdi 33 yasinda. Yasina göre asist verileri falan gayet iyi ama Yasin'leri De Jong'lari Gomis'leri falan duyunca cildiriyorum. Öyle yasli adamlar süperstar olmadigi sürece alinmamali ve sözlesme uzatilmamali. Sneijder gibi 28'inde gelecekse eyvallah da ötesine gerek yok!

Dursun geldigi günden beri 32 milyon euronun üstünde bonservis ödedi, Olcan'lara falan ödenenleri katarsak 45 milyon euro cöpe gitti.

Muslera, Sneijder ve Bruma'yi elimizde tuttugumuzu hayal edersek o para ile 5 tane 27 yasindan büyük olmayan ilk 11 oyuncusu alinirdi. Etti sana 8 oyuncu. Bu yaz dönemi eksik olan 3 oyuncuyu da alir keyfimize bakardik.

Sakat Serdar Aziz, gereksiz Ahmet'in yerine Semih falan yedek otururdu bugün. Tolga Cigerci, Eren, Serdar Aziz vs. bunlarin hangisi ne katiyor takima? Ilk 11 oyuncusu asla olamazlar. Yedek icin de cok pahalilar. Aldiklari adamlara bakiyorsun hala eldekiler oynuyor. Rodriguesi kim hangi akla hizmet 3.5 milyona aldi? Bunu anlayan beri gelsin.

Son düzenleme:
ümitlenen olursa ağzına kürekle vurun...

sinan-engin-ben-cok-yakisikliyim_8228945-7512_640x360.jpg

Gece gece uzdun renktas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt