Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 2438 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Osman Altunterim ‏@altunterim

Dany, Umut, Assaidi... Arkası var diyorum hani.. 5-6 tane daha.. İpler doğru adamın elinde artık resmen... Güzel şeyler olacak...

Anladığım kadarıyla yönetim transferlerin tamamında Eboue modelini uyguluyor.Sonuna kadar en çingene pazarlığını edip bir şekilde alıyorlar ama biraz uzun sürüyor tabi almaları.

Askın Ates ‏@AskinAtes29

Bir tane daha ters köşede olacak sanki.. Ama yıldız anlamında değil..( Scouting önerisi..)

Pabon olmasın bu isim?

Askın Ates ‏@AskinAtes29

Son olarak'ta ; yarın yerli çıkartması var yurtiçin'de . Bence sonuç alınma ihtimali yüksek... Tahminim bu yönde. Yarın bakarız o duruma..

Kesin Alper ve Soner'e teklif gider :)

Mehmet Ayan Kuyt transferini ilk açıklayan isimdi sanırım. Şimdi de Diarra&Messina diyor, iyne FB için herhalde.

-

canli baglanti 4:34 pm - Demba Ba ön anlaşma için ilk imzayı atıyor.

z35pv.jpg

abi yada abicim yaşını bilmiyorum jb'mi geçiyosun bizimle

Askın Ates ‏@AskinAtes29

Gelelim asıl bilgiye... Bir forvet ismi şu an bitmiş gibi. Ancak ilk hedef o değil. Yabancı ve benim beğendiğim bir golcü. Tam bizlik.

Askın Ates ‏@AskinAtes29

Son olarak'ta ; yarın yerli çıkartması var yurtiçin'de . Bence sonuç alınma ihtimali yüksek... Tahminim bu yönde. Yarın bakarız o duruma..

Askın Ates ‏@AskinAtes29

Bu arada şimdiye kadar her şey Terim'in istediği gibi gidiyor. Hamit dışında..

Askın Ates ‏@AskinAtes29

Bir tane daha ters köşede olacak sanki.. Ama yıldız anlamında değil..( Scouting önerisi..)

Askın Ates ‏@AskinAtes29

Hamit her dönem aynı şeyi yapıyor. "Gelmek istiyorum" deyip , fiyat yükseltiyor. Menajerinin oyununa geliyor. Bakalım belki akıllanır .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt