Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 509 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kimse kusura bakmasın rvp falan gelmez. böyle çapsız söylemlerinde kendiyle çelişen bir başkan ve kendini akhisarda zanneden bir hoca olduğu sürece rvp akıllarına bile gelmemiştir.büyük vizyon sahibi hocamız 32 yaşındaki bilalinhoyu istiyor. hoca bu yıl muslera,sneijder ve 1-2 oyuncu sayesinde şampiyon oldu. bu yılda bu kadroyla şampiyon olacağını zannediyor sanırım. bana göre hamza hoca hiçbir zaman büyük takım hocası olamaz. bu yıl oynanan maçlara baktığımızda bunu görebiliriz. oyuncu değişikliklerinde bile hata yapıyor. ayrıca vizyonunu zerresi yok. cl maçlarında bu kadroyla rezil olduğumuzda lütfen çıkıp bahaneler anlatmasın direk istifa etsin. çünkü başarısızlığın tek sorumlusu kendisi olacaktır. umarım yanılırım burda özür dilemek zorunda kalırım.

Van persie gelsin yeminne ic saha dis saha antrenman formasi falan alayini alirim ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ortada cikan haberlerden en azından şunu anliyabiliriz van persie olmasa bile kaliteli birisi gelicek demektir

Ntvspor Tanmanın Rvp'yi yalanladığını alt yazı geçip 7/10 programında Huntelaar için görüşmeye başlayacak diyor.
bende gördüm ne yapmaya çalışıyoruz ben anlamadım bir yandan çampiyons lig şampiyonluğundan bahsediliyor bir yandan yıldız oyuncu alınacak deniyor bir yandan şeyşu bilal serdar haberleri öteki yandan amrabat kalacak deniyor hamza hoca transfer yapmasak ta kadromuz çampiyons lig için yeterli diyor takım içi dengeler bozulmasın deniyor bakalım göreceğiz dağ fare doğuracak gibi görünüyor umarım yanılırım !!

bende gördüm ne yapmaya çalışıyoruz ben anlamadım bir yandan çampiyons lig şampiyonluğundan bahsediliyor bir yandan yıldız oyuncu alınacak deniyor bir yandan şeyşu bilal serdar haberleri öteki yandan amrabat kalacak deniyor hamza hoca transfer yapmasak ta kadromuz çampiyons lig için yeterli diyor takım içi dengeler bozulmasın deniyor bakalım göreceğiz dağ fare doğuracak gibi görünüyor umarım yanılırım !!

Aynen öyle en sevdiğim sezon transfer sezonu ama kanser olacaz. Ama bana ters köşe olacaz iyi adamlar gelecek gibime geliyor. Şu eylül gelsede kurtulsak hem askerlikte bitecek iyi olur :D

PSG, Motta icin İnterden 10 milyon euro istemis. Diger alternatiflere dönüyorlar. İlk hedefleri Melo ve Mbia. Mbiayla da bugün görüsmeleri varmis. Sanirim Kovacici satip, İmbulayi da alacaklar.

Bir önceki sayfadaki RVPnin aciklamlarini okudum da very highest levella bizim ligi kastediyor olamaz. Gecen yil 4 oyuncu sayesinde sampiyon olduk. Muslera, Sneijder, Yasin ve Burak. Sadece 4 oyuncu. ilk 11de bu kadar eksik varken, rotasyona oyuncu aranmasi ayri bir olay zaten. Lider bir stoper, sag bek, CM(Melonun İntere gitmesi hicte az ihtimal degil), sag kanat ve forvet. Hatta sol bek. ilk11de 4-5 eksigi olan takima rotasyon oyuncusu aranmaz. Sanki ilk11imiz mükemmel, tek eksik rotasyon, rotasyon eksigimizi kapatacagiz. Saka gibi. Birde Turkiye Liginde 4 oyuncuyla sampiyon olan takimla CLde ceyrek final ötesinden bahsediyorlar. İyi bir grupta 1 puan almak bile zor olabilir. Bugün kimsenin aciklanacagina inanmiyorum. 3-4 rotasyon oyuncusu alirlar, 1-2 tane de bitik, Avrupada piyasasi olmayan adam, ya tutarsa transferi. Cöpe atacaklari rakam 30-40 milyon euroyu bile bulabilir maaslarla. Bu kadro yapisiyla CLde facia Allahin emri zaten. Hamza Hoca da Cldeki 1-2 mac sonra birakir.

Son düzenleme:
Pandev 2.4 milyon euro
Dzemaili 2.4 milyon euro
Eboue 2 milyon euro
Umut Bulut 1.8 milyon euro 15 bin euro
Olcan Adın 1.6 milyon euro 15 bin euro
Sinan Bolat 1.3 milyon euro 20 bin euro
Tarık Çamdal 1.2 milyon euro
Yekta 1 milyon euro 10 bin euro
Sabri 1.250 milyon dolar
Gökhan Zan 1.1 milyon dolar 25 bin dolar
Engin Baytar 1.1 milyor dolar
Aydın Yılmaz 1 milyon dolar 15 bin dolar
Koray Günter 700 bin euro 5 bin euro
Furkan Özçal 650 bin euro 9 bin euro
Umut Gündoğan 1.1 milyon lira 14 bin lira
Yiğit Gökoğlan 1 milyon Tl
Eray İşcan 700 bin lira

Totalde 24 milyon euro ya yakın bi para ediyor..

Bu kadar aptalca salakça para saçan yöneticileri bilim adamları incelesin bir tez falan yazsınlar..
Yok sonuç alınmadıysa otopsi falan yapılsın ,sonra da hoca pamuğu tıkasın yoksa klup batar..

Van persie
Boateng
Bilal kısa
Atıf
Yabancj stoper alınsa bence iyi.bi transfer dönemi diyebiliriz

güya bugün veya yarin bombalar aciklanacakti ya da transferler diyelim ama bence hicbirsey olmaz sessiz sedasiz devam ederiz zaten bu haberleri cikartan o aslan statistic denen twitter adresiydi biryerinden uydurdular iste

Pandev 2.4 milyon euro
Dzemaili 2.4 milyon euro
Eboue 2 milyon euro
Umut Bulut 1.8 milyon euro 15 bin euro
Olcan Adın 1.6 milyon euro 15 bin euro
Sinan Bolat 1.3 milyon euro 20 bin euro
Tarık Çamdal 1.2 milyon euro
Yekta 1 milyon euro 10 bin euro
Sabri 1.250 milyon dolar
Gökhan Zan 1.1 milyon dolar 25 bin dolar
Engin Baytar 1.1 milyor dolar
Aydın Yılmaz 1 milyon dolar 15 bin dolar
Koray Günter 700 bin euro 5 bin euro
Furkan Özçal 650 bin euro 9 bin euro
Umut Gündoğan 1.1 milyon lira 14 bin lira
Yiğit Gökoğlan 1 milyon Tl
Eray İşcan 700 bin lira

Totalde 24 milyon euro ya yakın bi para ediyor..

Bu kadar aptalca salakça para saçan yöneticileri bilim adamları incelesin bir tez falan yazsınlar..
Yok sonuç alınmadıysa otopsi falan yapılsın ,sonra da hoca pamuğu tıkasın yoksa klup batar..
kaç gündür böyle bir liste arıyordum !! bunu bizim klübe fakslamak lazım !! ibret alsınlar diye ama nerdeeee :(((

Şaka bi yana gercekten ilk kez bu kadar sessi sakin bi transfer dönemi görüyorum yaprak kimildamiyo adeta bakalım neler olucak

Şaka bi yana gercekten ilk kez bu kadar sessi sakin bi transfer dönemi görüyorum yaprak kimildamiyo adeta bakalım neler olucak

Biz futbolcunun uçağını havadan takip eden adamlarız renktaş kızdırmayın dursun bizi

3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt