Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 510 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler beklentinizi büyütmeyin boşuna hayal kırıklığina girmeyin sahsen ben bu iki gun icerisinde atıf bilal açıklanır diye bekliyorum.zaten vizyon olan adam bunlarla ilgilenmez bile.Yanı dursun başkanın yıldız anlayışı bunlar.Adamın yıldızlar Galatasaray da oynamayı çok istiyor diyerek de bunlari kastettiği apaçık ortada. Yoksa van persie filan bunlar can atmaz bizim icin

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RVP gelirse Barınaktaki tüm hayvanları Azad ederim.(Şuan yaklaşık 500 tane kopek, 50 kedi, 1 sincap, 1 kartal, 1 tilki mevcut)

2 gün sonra hepsini tekrardan toplattırırım.

Pandev 2.4 milyon euro
Dzemaili 2.4 milyon euro
Eboue 2 milyon euro
Umut Bulut 1.8 milyon euro 15 bin euro
Olcan Adın 1.6 milyon euro 15 bin euro
Sinan Bolat 1.3 milyon euro 20 bin euro
Tarık Çamdal 1.2 milyon euro
Yekta 1 milyon euro 10 bin euro
Sabri 1.250 milyon dolar
Gökhan Zan 1.1 milyon dolar 25 bin dolar
Engin Baytar 1.1 milyor dolar
Aydın Yılmaz 1 milyon dolar 15 bin dolar
Koray Günter 700 bin euro 5 bin euro
Furkan Özçal 650 bin euro 9 bin euro
Umut Gündoğan 1.1 milyon lira 14 bin lira
Yiğit Gökoğlan 1 milyon Tl
Eray İşcan 700 bin lira

Totalde 24 milyon euro ya yakın bi para ediyor..

Bu kadar aptalca salakça para saçan yöneticileri bilim adamları incelesin bir tez falan yazsınlar..
Yok sonuç alınmadıysa otopsi falan yapılsın ,sonra da hoca pamuğu tıkasın yoksa klup batar..

Hamzahoca boyle rezillikler yasanmasin diye ileriyi dusunerek adimlar atiyor sizler gibi dusunmus olsaydi suan takimda su verdgn listeye benzer bes oyuncu daha olurdu.Yatip kalkip boylebir hocamizoldugu icin dua etmeliyiz tabi sizler yatip kalkip transfer bekliyonuz orasi ayri.

CHeePJKUAAAS-Zs.jpg

GT-S5301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RvP konusunda hiç inancım yoktu ama şu son haberleri görünce neden olmasın diyorum.

Google'a Van Persie yazın her yerde Galatasaray yazıyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt