Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 489 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DFOMVtqWAAAQi9T

DFOKjdhXgAA1D5_

Selçuk oynayacak arkadaşlar kendimizi kandırmayalım bu sinsi herif Tudor'u kafaya almış belli ki 2 ortasaha alınsa bile Fernando defansın önünde oynar Selçuk sağ iç , Badou sol iç ilerde de Feg-Belhanda-Gomis üçlüsü olur hepimiz göreceğiz bunu ölmezsek sinirden

O zaman Selçuk linç edilmek için kendini hazırlasın.Her zaman söylüyorum her şey taraftarda bitiyor.Bu herifi ancak taraftar gönderir.

Bu arada ben arfa'ya 4 milyon maas 3 yillik sozlesme + 3 milyon imza parasi versek kabul edermiydi ?

Ben arfa nice hariç hiçbir takımda büyük istikrar göstermedi kalitesini tartışmam çünkü çok üst ama bi o kadar da sorumluluk sahibi değil zaten yaklaşık 15 m euro maliyeti olur bence 10 m euro + 1.5 m euro maaşla genç bir futbolcu alınabilir

Ben arfa nice hariç hiçbir takımda büyük istikrar göstermedi kalitesini tartışmam çünkü çok üst ama bi o kadar da sorumluluk sahibi değil zaten yaklaşık 15 m euro maliyeti olur bence 10 m euro + 1.5 m euro maaşla genç bir futbolcu alınabilir

Turkiyede ben arfa kral olur bence fener muhabbetinden dolayi aklima geldi soledim. Yoksa bende potansiyelli genc bi oyuncu isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt