Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 446 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yedek kaleci yok , stoper yok, sol bek yok, forvet yok, yok oğlu yok anasını satayım!!!

Üstüne üstlük belhanda kiralık konuşuluyor onu da yollayın lan onuda!!

Allah sizi bikdiği gibi yapsın

..
ef7d3afd1edf19c6ce010aa4879adc1c.jpg

Ergün ayyaş filan mı böyle saçmalamış.Medyanın önüne atmak ne demek? zaten bugün olmazsa yarın mecbur açıklayacaksın

Bu baslikta transfersizlikten herkes kafayi yemis gibi (ben dahil) davraniyor.

Bildiginiz gibi bugün CL Grubumuz belli olacak.. sinerji yapmak icin ben derimki...

...Transfer Nöbeti konusu bugünlük kapatilsin.

Sampiyonlar liginin tadini cikarmaya bakalim biraz :) Sanki bu sezon yapamadigimiz Transferler, asıl hedefin(CL) önüne gecmis gibi. Bugün zaten kura cekilisinin sonrasina kadar hic bir transfer aciklanmaz ve önemli bir duyumda gelmez.

Fenerbahçe :slimani-soldado-frey

Başakşehir : adebayor-bahic

Beşiktaş :negredo-larin-love

Trabzonspor:rodellega-burak-nweukwe

Alanyaspor:bobo-emre güral

Akhisarspor:seleznyov-manu-henrique

Ankaragücü :el kabir-kehinde-ilhan parlak

Antalyaspor:doukara-drole

Erzurumspor:lennart thy

Kasimpasa:diagne-eduok-koita

Kayserispor:gyan-kravets-umut

Rizespor:vedat muriqi

Konyaspor:jahovic-yatabare

Malatyaspor:boutaip-ömer şişmanoğlu

Göztepe:deniz kadah-ghilas

Bursaspor:stancu-kubilay

Sivasspor:kone-robinho

GALATASARAY:EREN DERDIYOK

şu anda ligin forvet rotasyonu acısından en kötü 2-3 takımından biriyiz...Lig diyorum bakın şampiyonlar ligi değil...Bursaspor falan takviye yapıyorlar üstüne yetersiz diye hala.Forvet almamak intihar olur şu tabloda...

Ocağa kadar transferi kapattık hodzama güveniyorum laflarını duyar gibiyim Abdürrahimin.. öyle bişey yaparsa var ya şampiyon olucaz derken eren kazmasıyla kafaları yeriz

Aylardır forvet transferi yapmayıp üstüne as forvetini satıp transferleri şampiyonlar ligi kurasına bırakmanın 2 açıklaması olabilir:

Kuradan zor bir kuranın çıkmasını bekleyip lige odaklanmalıyız düşüncesinin kanıksanması ve dolayısıyla açıklanan forvete tepkinin az olması.

Ya da gövde gösterisi yapmak.
Eren lig için bile yetersiz.34 hafta Alanya ile oynamayacağız.Yöneticiler umarım bunun bilincindedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt