Transfer Nöbeti (Arşiv 10) - Sayfa 485 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Fatih Terim nasıl bir Teknik Direktör?

Fatih Terım kesinlikle çok kaliteli bir teknik direktör . Zaten sadece ligde değil Avrupa’da da gösterdiği başarı bunun ispatı. Örneğin EURO 2008’de Türkiye’nın gösterdiği performans gerçekten harikaydı ki Almanya’ya karşı talihsiz bir mağlubiyet alındı maalesef. Aynı zamanda Galatasaray ile 2000 senesinde aldığı UEFA kupası ve bu sene Şampiyonlar Ligi’nde son 16’ya kalması kendisinin ne kadar iyi ve başarılı bir teknik adam olduğunu kesinlikle herkese gösteriyor. Kendisi kesinlikle çalışmak isteyeceğim antrenörlerden bir tanesi çünkü tarzı, çalışma ve çalıştırma şekli takip ettiğim kadarıyla çok beğendigim bir antrenör. Aynı zamanda da kendisi çok disiplinli, bu bir hoca için çok önemli.

Fatih Terim nasıl bir Teknik Direktör?

Fatih Terım kesinlikle çok kaliteli bir teknik direktör . Zaten sadece ligde değil Avrupa’da da gösterdiği başarı bunun ispatı. Örneğin EURO 2008’de Türkiye’nın gösterdiği performans gerçekten harikaydı ki Almanya’ya karşı talihsiz bir mağlubiyet alındı maalesef. Aynı zamanda Galatasaray ile 2000 senesinde aldığı UEFA kupası ve bu sene Şampiyonlar Ligi’nde son 16’ya kalması kendisinin ne kadar iyi ve başarılı bir teknik adam olduğunu kesinlikle herkese gösteriyor. Kendisi kesinlikle çalışmak isteyeceğim antrenörlerden bir tanesi çünkü tarzı, çalışma ve çalıştırma şekli takip ettiğim kadarıyla çok beğendigim bir antrenör. Aynı zamanda da kendisi çok disiplinli, bu bir hoca için çok önemli.

Senin mi cevabin bu?

Re: Transfer Nöbeti

Farkindaysaniz şampiyonlar ligi için yatırım yapılıyor yani lig 2.plana atılmış gibi geliyor yaptığımız transferlerin hepsi ses getirmek için . :cool:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Acaba Toure gelirse, sol beke tekrar Hakanı monte ederek Rierayı sol ileride görebilirmiyiz?

Şuan Beşiktaş maçını izliyorumda, ortaları fena değil... yararlı olur Amrabat ve Eboue dönene kadar olumlu olur diye düşünüyorum

sinsin sinsin urfalı ile neilede sinmemişti kimsenin içi. yaştan dolayı ise stoper dediğim yaşlı olur

Ujfa'nın gelmesine çok sevinmiştim ben, ama Toure öyle değil çok maça çıkmadı iki senedir PL'de adam, önündeki stoperler çok iyi kabul ediyorum ama maç kondisyonunu kaybetti ve belli bi yaştan sonra maç kondisyonu kazanması zor. Üstelik kampa da katılamıycak final oynar Fildişi.

Kısa vade de gerçekten çok yararlı isimler fakat İnşallah gelir gelmez takıma uyum ve yarar sağlamaya başlarlar ek olarak ; bu oyuncular ile bağımızı ne zaman koparacağımız da çok önemli yaş olarak olsun maaş olarak olsun büyük kararlar , yararları olacağı şüphesiz fakat ne kadar takımda tutulacaklar bu konu önemli doğru zaman geldiğinde teşekkür edilmeli :)

Bu transferler olursa ligi garantilemek icin olur bence, Schalke'yi de bu kadro ile elersek devre arasi ödedigimiz maliyet tekrar kasamiza girer.

Kisa vadeli olarak iyi transferler kesinlikle. Hele ki 5 gün kala bu ikisi gelirse tebrik ederim yönetimi. Fazla secenegimiz oldugunu düsünmüyorum bu saatten sonra ligler de basladi. Ancak gözden cikarilmis, gitmek isteyen adamlar olur. Bu ikisi de buna uyuyor kesinlikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt