Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 499 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Hele Melo açıklasın,sevgili forum muhasebecilerinin feryatlarını o zaman görecem.Kızılca kıyamet.

Açıklansın ne var. Ordada yanlış birşey varsa oda tarışılır. Bundan daha doğal ne var.

Bunlar Galatasarayın menfatleri için tartışılıyor.

Bizde genel mantık bu. 2 sene şampiyon olduk. Yapılan her iş doğrudur.Hiç eleştiri yapmayın.

Yani vrsayalım klübün içine bir ajan girse bile bile hatalar yapıp Galatasaraya zarar verse çoğunluk bunları bile savunacak.

Yahu yönetime her zaman destek oluruz ve arkasındayız. Bu bambaşka birşey ama Galatasarayın menfeatine uymayan birşey olursa kimsede umrumda olmaz eleştiririm.

Yaş ilerledikçe,futbolcunun sözleşmesindeki yıllığı arttıran beyine burdan selam gönderiyorum.umut zaten 30 yaşında.bu adam 33 yaşında şimdiki aldığı ücretin 200-300 bin euro fazlasını nasıl alıyor hayret ediyorum.bu nasıl bir mantıktır ?

Şimdi sen bunları fazla düşünmemeye çalış. Ben hem sana hem diğerlerine açıklıyorum o zaman dinleyin;

Futbolcular yaşlandıkça maaş arttırma olayı hem futbolcu hem takım için avantajlıdır ve Avrupada da bu olay böyledir. Örneğin Umut 2 sene sonra başka takıma gitmek isterse son yıldaki ücretinden kurtulmuş olursun. Hem futbolcu bu şekilde kendini daha formda tutmaya çalışır. Son yıllarına gelmiş oyuncunun kafası rahat olmalıdır. İyileştirme istemezler, parayı tamamen unutup futbola odaklanırlar.

Bruma tam biz vizyon transferi olur ama yabanci sınırı bu tarz transferlere izin vermiyor. Diyelim brumayi aldik. Hangi yabanci kardeşimizi tribüne yollariz?

genelde bruma kardeşimiz gider , yer yer eboue , çok nadir drogba , ama şampiyonlar liginde bi kanat bruma bi kanat amrabat akacağımız maçlar olacaktır, bruma bir fırsat transferi olur alabilirsek , çünkü bonservissiz olur büyük ihtimalle

Ynt: Transfer Nöbeti

Cins cins yorumlar var.

500 bin ne para bunun pazarlığı mi yapılir diyenden tutda ödenen maaşın yüksek olduğunu söyleye ne kadar var.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yazık gerçekten yazık ya biz ordan keselim burdan keselim klüp para kazansın diye storedan alışveriş yapalım klüp 3.sınıf bir futbolcuya yıllık 2milyona yakın para vericek gerçekten çok yazık ya Umut gibi adama 2 milyon ver Melo'dan indirim bekle :SS:

İtalyan ekiplerinden Genoa, Eskişehirspor forması altında başarılı bir sezonu geride bırakan Erkan Zengin'e talip oldu. (IL Secolo)

Yazık gerçekten yazık ya biz ordan keselim burdan keselim klüp para kazansın diye storedan alışveriş yapalım klüp 3.sınıf bir futbolcuya yıllık 2miltona yakın para vericek gerçekten çok yazık ya Umut gibi adama 2 milyon ver Melo'dan indirim bekle :SS:

Umut geçen sezon şampiyonluğa en büyük katki veren oyuncularin arasinda. Ilk yaridaki gollerini unutma ;)

Şimdi sen bunları fazla düşünmemeye çalış. Ben hem sana hem diğerlerine açıklıyorum o zaman dinleyin;

Futbolcular yaşlandıkça maaş arttırma olayı hem futbolcu hem takım için avantajlıdır ve Avrupada da bu olay böyledir. Örneğin Umut 2 sene sonra başka takıma gitmek isterse son yıldaki ücretinden kurtulmuş olursun. Hem futbolcu bu şekilde kendini daha formda tutmaya çalışır. Son yıllarına gelmiş oyuncunun kafası rahat olmalıdır. İyileştirme istemezler, parayı tamamen unutup futbola odaklanırlar.

Hiç açıklamasaydın daha iyi olurdu.

Umut geçen sezon şampiyonluğa en büyük katki veren oyuncularin arasinda. Ilk yaridaki gollerini unutma ;)

12 ya da 13 gol civarı bişey atmıştı yanlış hatırlamıyorsam bunların büyük çoğunluğu da dönen topları tamamlayaraktı Umut'un tek katkısı bütün maç ordan oraya koşabilmsi yani bunun için 2 milyon vermek :SS:

kapa bildirilcek transferi bilir tabi.ama onun dışında nevzat dindar denen gereksizin twitlerini paylşamayın.bi halt bildiği yok.

Vallah sizleri anlamak mucize gibi birsey yani cok zor

herseye muhalifsiniz

umut u aliriz niye alindi? almayiz niye alinmiyor yonetim niye uysuk? kiralariz niye kiralik? satin aliriz niye 3 yillik? 1.8 veririz niye 1.2 degil? baska oyuncu yokmu?

yabanci alinsaydi? demba ba varmis, yok bilmem ne? yabanci kuralini unutdunuz?

yahu herseye zit bir sey de yazmayin bidefa de guzel oh deyin diger transferlere yonelin, umut u almayip kimi alcaktik? o dandik cenk tosun u mu? daha kendi takiminda banko yeri degil 10-15 gol atacagi bile belli olmayan muhammet mi? Umut bu takimlarda oynarken bile 15 gol ortalamayla oynadi oyle geldi bize, takim arkadaslari en iyi dostlari, uyum sorunu yok, profesyonel, calisir, sorun cikartmaz, rotasyon icin en iyi alinacak turk adam.

daha problemleriniz nedir?!

12 ya da 13 gol civarı bişey atmıştı yanlış hatırlamıyorsam bunların büyük çoğunluğu da dönen topları tamamlayaraktı Umut'un tek katkısı bütün maç ordan oraya koşabilmsi yani bunun için 2 milyon vermek :SS:

O 12-13 golü toulouse da atsaydi buralari düşünmek bile istemiyorum. Ayrica yerli futbolcularin değerini kendin biliyorsun. Bence buraktan sonra gelen en güçlü türk forveti umut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt