Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 672 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ribery bizdeyken gol atamıyordu şut yoktu evet ama inanılmaz etkiliydi oynadığı maçlarda hızıyla ortalarıyla fark yaratıyordu
Bruma sürekli oynatılırsa gol attırır cocuk yanında kağnılar varken naapsın. Türkiyede tempo veya pas diye birşey yokki. Ayrıca hatalarıda olacak daha cok genç ve oynadığı maçlarda bence hatalarına rağmen sürati ve çalımları ile etkili oluyodu. Az daha uğraşsa güçlense ve son tercihlerini iyi yapabilse tutulmaz olur.

Sabrinin sözleşmesine bende eleştiriyorum ama eski orta yapamayan sabride yokdu vallahi geçen yıl.
Baya etkili sezon geçirdi bence. Maxi pareira en az alınmayacaksa kalsın oynasın ama alternativsiz kalmasında.
Tarık çok kötü maalesef. Sabri biraz daha savunma ağırlıklı oynarsa idare eder .

siparişlemi vericeksin abi :) merak ettim

sampiyon olan gentin 27 yasindaki stoperi.

Lassee nielsen.

Play off gruplarindaki tum maci izledim.surekli rakibi rahatsiz eden.net oynayan.pozisyon hatasi yapmayan.top sektirmeyen yapisi var.1 2 macta dikkatimi cekince diger maclar da daha da egildim uzerine.

Fiyati da sudan ucuz.

Bizim baltayi semihi cebinden cikarir.eminim.

Bruma sürekli oynatılırsa gol attırır cocuk yanında kağnılar varken naapsın. Türkiyede tempo veya pas diye birşey yokki. Ayrıca hatalarıda olacak daha cok genç

brumayı seversen oynar ona güvendiğini hissettirmezsen sahada dökülür çok duygusal bir çoçuk benim gözlemlediğim kadarıyla brumayı fener maçında oynatmayarak kaybetti hamza ondan önce form tutmaya başlamıştı

Sabri, uzun yillar sonra ilk defa bu sene fena bir sezon gecirmedi. Aldigi paranin hakkini az cok verdi. Fb ve Ts macini Sabri yüzünden kaybettigimiz de unutulmasin. Sabri, 3 kulvarda oynayan Gsnin ilk11 beki olmaz. Sabri gecen sene ligde bile fizik olarak yetersizdi. Bu yüzden sezona Sabriyle baslamak intihar.

Lasse Nielsen'i bende takip ettim. Bu performansı devam ettirirse bir kaç sezon içinde büyük ekiplere gidebilir. Sağlam ve risksiz oynuyor. Forvet oyuncularını sürekli rahatsız eden bir yapısı var. Stoper için iyi de bir fiziğe sahip bence düşünülmelidir. Orada 1.5 milyon euro olduğuna bakmayın o AB içerisinde geçerlidir.Bize 5 yada 6 dan kapı açarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt