Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 479 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet sizin gibi bi kişi iyi dedi diye şuursuzca yalamıyoruz en azından kendi fikirlerimiz var bizim

adam ne oynamış kaç senedir rusyada doğru düzgün oynamadı fransa 13.sünde oynadı diye adamı allah yaptınız

Sen bana da bir kere böyle saygısızca cevap vermiştin, yalamak nedir? Kaç yaşındasın? Millet övebilir , abart de ama yalamak nedir ?ailene ya amma yaladın diyebilir misin ? Fikirlerini söylerken neden insanlara hakaret etme gereği duyuyorsun ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

8232be14648404bdba02a27e26a41bb9.jpg

noluyor :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umut Bulut'a Karabükspor 800 bin Euro önerdi, 1 milyon da Galatasaray verip transfer gerçekleşecekti. Ancak Umut, teklifi kabul etmedi.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

c8921683bbd8ba45b4b161d983fab8c7.jpg

Burda ne diyor :D fransada top 10 falandı başlık galiba ön liberoları karşılaştırmışlar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acik ve net sekilde forumda futbol bilgisine guvendigim Top 3 isimden biri Can Buyuk reisdir

Yalama falan ayip oluyor. Cogunuzdan daha bilgili futbol konusunda Can kardesim. Adam gibi saygili sekilde konusun. Bos konusacak biri degildir Can Buyuk!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sagol kardesim :) Yok ya utandirdin beni, ben de sadece bir futbol severim yani sonucta :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt