Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 480 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sagol kardesim :) Yok ya utandirdin beni, ben de sadece bir futbol severim yani sonucta :)

Neyse onu soyledim Kardesim. Futbol bilgine sahsen cok guvenirim. Zaten gecmis yorumlarin bunun kaniti.

Forum maalesef iyice ergenlerin mekani oldu. Kendileri ile ayni fikirde olmayanlara seviyesiz yorumlar yapilmaya baslandi iyice. Yazik...

Gelip Diarra'ya cop muamelesi yapanlar futbolu falan takip etmesin. Diarra'nin daha iyisi 10'larca milyonlara gidiyor. Italya'nin bidonu burada kral oldu. Ligimiz maalesef kalite olarak dusuk oldugu icin biraz yaslida
Olsa kalite oyuncular cok is yapiyor.

Diarra bu lig icin cok fazla oyuncu aksini tartismam bile. Alma ihtimalimiz yuzde 10'u gecmez bence ama insan umutlaniyor iste...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Cenk ergün ve ozbek in Fransa 271 sefer sayılı ucuşu rezervasyon satın alımı zamanında tamamlanmadıgından iptal olmuş. Ekonomi class mış..

Business pahalı oldugundan haftaya ucarsanız demiş Dursun Özbek

D2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[h=2]Trabzonspor, PSV'de forma giyen Hollandalı kanat oyuncusu Luciano Narsingh'i transfer ediyor. Transfer için Hollanda'da olan yöneticilerin 1 milyon 600 bin euro karşılığında transferi bitireceği tahmin ediliyor.[/h]

Diarranin 10m avro cezasını biz ödersek kulüp tarihinin en mal transferi olur.

10m + yıllık 3m x 3 = 19m avro

31 yaşında bir oyuncu için toplam 19m avro ödemiş oluruz.

TLe çevirirsen 60m tlden aşağı olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt